יום ראשון   |   14 אפריל    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / 500,000₪ הנחה ברכישת דירה בת"א ביריד האביב של פלורנטין

500,000₪ הנחה ברכישת דירה בת"א ביריד האביב של פלורנטין

חברת סיטי בוי תציע מגוון דירות בפרויקטים בפלורנטין ב-500,000 ₪ הנחה, לצד שלל הטבות ותנאי תשלום בלעדיים בחודשי האביב. ה-SPRING SALE של פלורנטין: דירות החל מ-3.7 מיליון ₪. הנחות ענק ותנאי תשלום חסרי תקדים בימי מכירות מיוחדים. לקוחות שירכשו דירה במסגרת היריד, ייהנו מהנחה של 500,000 ₪ על מגוון דירות יוקרתיות, כאשר חלקן כבר מאובזרות, מעוצבות, מרוהטות וזמינות לכניסה מיידית.

החברה מאפשרת גם לשלם מקדמה של 500,000 ₪ בלבד במעמד חתימה החוזה והיתרה לקראת האכלוס. זאת לצד האפשרות לקבלת מימון של 1.5 מיליון ₪ הלוואה מהיזם ל-3 שנים ללא ריבית.

ההנחות ביריד תקפות על מספר פרויקטים של קבוצת הנדל"ן, אשר נמצאים בשלבי בנייה שונים – מדירות על הנייר ועד דירות הזמינות לאכלוס מידי. כל הפרויקטים נמצאים בפריים לוקיישן בשכונת פלורנטין – בנחלת בנימין, סלמה, אלנבי-רוטשילד, חזנוביץ' והרצל. במרחק של 5 דק' הליכה בלבד משד' רוטשילד, שוק לוינסקי, תחנות הרכבת הקלה, מסעדות, ברים ועוד. ההנחות יינתנו על דירות 2-5 חדרים לצד דירות פנטהאוז. מחירי הדירות, הינם החל מ-3.7 מיליון ₪ בלבד.

כולם מחפשים לקנות במחיר מציאה בתקופה הזו והיריד מציע להם הנחות ענק לצד הטבות מימון שתואמות את מצב השוק" מספרים בחברה "היצע הדירות החדשות בישראל לא מצליח להדביק את הביקושים, במיוחד בתקופה זו שהרבה פרויקטים נעצרו עקב מחסור חמור בעובדים. עניין זה צפוי לתדלק את עליית מחירי הדירות בהמשך השנה, כך שמדובר בהזדמנות פז לרכישת דירה חדשה בפריים לוקיישן בת"א, הכוללת עיצוב וריהוט וללא הצמדה למדד ( לקומפלקס הרצל 91 בלבד ). הטבת 500,000 ₪ הנחה על דירה תקפה ל-10 דירות ראשונות בלבד.

לקבלת ההטבה:

    דילוג לתוכן