יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / "לא רק לחברות ענק": סיבוס מאפשרת גם לחברות קטנות, ביניהן סטארט-אפים להצטרף; העובדים יוכלו להשתמש בסיבוס גם בסופרים, פארם, AM:PM ו-Wolt

"לא רק לחברות ענק": סיבוס מאפשרת גם לחברות קטנות, ביניהן סטארט-אפים להצטרף; העובדים יוכלו להשתמש בסיבוס גם בסופרים, פארם, AM:PM ו-Wolt

"בשורה לחברות הקטנות והעסקים הקטנים בישראל": סיבוס, בו מחזיקים למעלה מ-500,000 עובדים בכ-4,300 חברות, מתאפשר גם לעסקים קטנים. סיבוס, נחשב להטבה המבוקשת ביותר בקרב עובדים, שיכולים להשתמש בו גם בסופרמרקטים, פארם ו-Wolt לצד שימוש באלפי מסעדות. בשוק מספרים: "האפשרות של חברות קטנות להצטרף תעודד תחרות על העובדים"

אחד מהגורמים החשובים ביותר לעובדים חדשים ולשימור עובדים בארגון הוא תנאי העבודה, שביניהם, מככב סיבוס. למעלה מ-4,300 חברות כיום מעניקות את ההטבה לעובדיהם וכעת, גם חברות קטנות ועסקים קטנים יוכלו להצטרף וליהנות משימוש בסיבוס.

היתרון לעובדים בסיבוס הוא שניתן להשתמש ולממש את ההטבה גם ברשתות שופרסל, BE, ויקטורי, סופר יודה, AM:PM ומגוון רחב של רשתות מעבר לאלפי המסעדות הנפוצות בקרב המתחרים וליהנות גם מ-Yango Deli ו-Wolt. "המטרה שלנו היא לספק לחברות ולעובדיהם את חוויית השירות הטובה והנוחה ביותר, עם מגוון רחב של אפשרויות מעבר ל"ארוחת צהריים", מספרים בחברה.

חברות קטנות ובינוניות יכולות לקבל הצעה מפורטת על השירות ולהטמיע את סיבוס בארגון.


למידע נוסף

    דילוג לתוכן