יום ראשון   |   23 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / גאוני!! אפליקציית "טינדר לדירות" הושקה בישראל

גאוני!! אפליקציית "טינדר לדירות" הושקה בישראל

Chatlist - אפליקציה לחיפוש דירות

נמאס לכם להיכנס ללוחות נדל"ן, להתקשר לבעלי דירות ולשלוח מאות הודעות בפייסבוק על דירות שמתפנות? הכירו את האפליקציה החדשה Chatlist שתאפשר לכם לדפדף בין כל הדירות באזור ובתקציב שאתם מחפשים, לשמור דירות באמצעות Swipe ימינה ולתקשר עם בעל הנכס. האפליקציה זמינה להורדה בחנויות האנדרואיד וה-iOS.

"איך לא חשבו על זה עד עכשיו?": אתמול בערב (יום א') הושקה אפליקציית Chatlist שכונתה "הטינדר של הדירות" שמשנה את כללי המשחק בענק עם חווית שימוש יוצאת דופן לחיפוש דירות להשכרה ומכירה. הגולשים יכולים לבחור את האזור בו הם מעוניינים לגור על גבי מפה חכמה (שבמפתיע גם מאוד פשוטה לכל אדם) להגדיר תקציב ופרמטרים נוספים שחשובים להם בדירה ולצפות בכל הדירות שמתפנות וכמובן – להחליק ימינה לשמירת דירה שמעניינת אותם ושמאלה לדירה שאינה רלוונטית.

האפליקציה פעילה במגוון רחב של ערים בישראל ומציעה דירות להשכרה לצד דירות המוצעות למכירה. דרך האפליקציה ניתן לתקשר עם בעל הנכס במיידי באמצעות הצ'אט באפליקציה, להתעדכן בזמן אמת על דירות חדשות שנכנסות לסינון האחרון שביצע המשתמש, על  כל שינוי במחיר והאם דירה שירדה מהליסט חזרה להיות רלוונטית, לתעדף דירות ולקבוע פגישות דרך יומן שיתוף מובנה.

אתמול, שלל כוכבי הרשת פרגנו לאפליקציה, ביניהם דודו פארוק, מעיין אשכנזי, נטלי דדון, עומר נודלמן ועוד. האפליקציה הוקמה ע"י היזמית קרן גולץ.

 

להורדת האפליקציה

דילוג לתוכן