יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / הכירו את / הפרויקט של אבן גבירול: דירות אחרונות בקומפלקס המגורים החדשני בעיר החל מ-5.89 מיליון ₪ בלבד

הפרויקט של אבן גבירול: דירות אחרונות בקומפלקס המגורים החדשני בעיר החל מ-5.89 מיליון ₪ בלבד

במיקום הטוב ביותר באבן גבירול בת"א, במרחק הליכה מפארק הירקון, מוזיאון ת"א, דיזינגוף סנטר, הבימה ומגוון בתי קפה, חנויות ומסעדות, נבנה קומפלקס המגורים החדשני בעיר שמציע לדיירים מרחבים משותפים, גינה פרטית, פינות עבודה, חדרי אופניים וכביסה ודירות עם מפרט עשיר אשר תוכננו ורוהטו ע"י האדריכלים ומעצבות הפנים המובילות בישראל. חברת קרסו, מחברות הנדל"ן הגדולות בישראל, תמכור את הדירות האחרונות בפרויקט החל מ-5.89 מיליון ₪. בפרויקט, דירות 4 חדרים לצד פנטהאוזים

הפרויקט של אבן גבירול מביא את הטרנד הבינלאומי החדש "המיקרו-ליבינג" ומציע קומפלקס מגורים מרהיב עם חללים משותפים ודירות עם מפרט עשיר אשר מגיעות מעוצבות ומרוהטות. בימים אלו, חברת הנדל"ן קרסו תמכור את הדירות האחרונות בפרויקט, שנחשב לאחד מהפרויקטים המבוקשים בת"א.

"מדובר בפרויקט שיציע לדיירים גינות פרטיות במתחם המגורים, מרחבים משותפים ופינות עבודה, כל זאת, במיקום הטוב ביותר בעיר, שמאפשר להגיע תוך דקות ספורים למגוון אתרים מרכזיים בת"א. כמו כן, בסביבת הפרויקט מגוון בתי קפה, מסעדות שף וחנויות." מספר גורם בענף.

הפרויקט, שמביא לראשונה את טרנד המגורים הבינלאומי, צפוי להיות אייקון בעיר לאור הקונספט החדש ודייריו ייהנו מכניסה לדירה עם פרטי נגרות שנבנו במיוחד, ריהוט ואביזרי חשמל – פשוט להיכנס לדירה וליהנות מהחיים בעיר.

    *בכפוף לתנאי החברה

    דילוג לתוכן