יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / הכירו את / ההצלחה הגדולה של פרויקט המיקרו ליבינג הראשון בת"א: דירות אחרונות יימכרו החל מ-4.53 מיליון ₪

ההצלחה הגדולה של פרויקט המיקרו ליבינג הראשון בת"א: דירות אחרונות יימכרו החל מ-4.53 מיליון ₪

במיקום הטוב ביותר בת"א, לב אבן גבירול, המאפשר לדיירים להגיע במרחק הליכה לפארק הירקון, מוזיאון ת"א, דיזינגוף סנטר, הבימה ומגוון בתי קפה, חנויות ומסעדות, נבנה פרויקט המיקרו ליבינג הראשון בת"א שמציע קומפלקס של דירות הכולל מרחבים משותפים, גינה פרטית, פינות עבודה, חדר כביסה וחדר אופניים. כל דירה עוצבה ורוהטה עפ"י ערכי המיקרו ליבינג שנבנו במיוחד על מנת לספק את חוויית המגורים הטובה ביותר. חברת הנדל"ן קרסו, מהגדולות בישראל, מציעה למכירה את הדירות האחרונות בפרויקט: 3 חד' החל מ-4.53 מיליון ₪, 4 חדרים החל מ-5.67 מיליון ש"ח

קרסו, מחברות היזמות והבנייה הוותיקות בארץ אשר חתומות על עשרות פרויקטים מהמוכרים בישראל, תסיים את מכירת הדירות באחד מהפרויקטים המצליחים ביותר שנראו בישראל אשר מביא לראשונה את חוויית המיקרו ליבינג הבינלאומית ללב תל אביב.

הפרויקט, כולל שני בניינים חדשים ברחוב אבן גבירול שעוצבו ע"י אדריכליות העל יעל סגאה ואדר סקר, המספקים פתרון מהפכני לדיור ויציעו לדיירים דירות מגורים אשר תוכננו ועוצבו ע"י סטודיו XS המוביל, אשר יישמו באלגנטיות את ערכי המיקרו ליבינג עם התאמה לסביבת המגורים בתל אביב תוך שילוב של נוחות, איכות, נוסטלגיה וחדשנות. 

מדובר בפרויקט המיקרו ליבינג הראשון בישראל, אשר מביא את הטרנד הבינלאומי למרכז תל אביב וצפוי להיות אייקון בעיר". מספרים בסביבת הפרויקט. "דיירים ייהנו מכל הטוב שיש לת"א להציע במרחק הליכה קצר ומדירות מעוצבות עם מרפסות שעוצבו בהתאמה לסביבת המגורים התל אביבית עם פריטי נגרות שנבנו באופן מיוחד ומותאם לפרויקט, ריהוט ואביזרי חשמל – פשוט להיכנס לדירה וליהנות מהחיים בעיר."

דילוג לתוכן