יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה בת"א: קרסו משיקה חוויית מגורי בוטיק בריאים ברחובות הקסומים של הצפון הישן, סביב כיכר המדינה

לראשונה בת"א: קרסו משיקה חוויית מגורי בוטיק בריאים ברחובות הקסומים של הצפון הישן, סביב כיכר המדינה

קרסו נדל"ן משיקה קונספט מגורים חדש ברחבי הצפון הישן בת"א: בנייני בוטיק בריאים אשר נותנים מענה תכנוני ועיצובי מדויק ליסודות המשפיעים על האנרגיה של הדיירים. הפרויקטים יכללו בין היתר מערכת לסינון אוויר ומים ומתן דגש על הכנסת אור טבעי לחללי הבית. החברה תקים פרויקטים בקונספט החדש ברחובות דוד ילין וחדרה בת"א, במרחק נגיעה מכיכר המדינה ושלל אתרי התרבות והבילוי בעיר

חוויה עירונית של חיים בתפיסה בריאה ומענה אידיאלי לצרכי הגוף והנפש בצפון הישן בת"א: חברת הנדל"ן קרסו, שהקימה לאורך השנים מגוון רחב של פרויקטים מוכרים ברחבי המדינה, משיקה קונספט מגורים חדש של מגורי בוטיק בריאים בצפון הישן. הפרויקטים החדשים, תוכננו במטרה לשים דגש על הכנסת אור טבעי לחללי הבית וכוללים בין היתר מערכת לסינון אוויר ומים, שימוש בתאורה חסכונית המבוססת חיישני נוכחות, תאורה אנטי בקטריאלית קבועה בחדרים הרטובים והכנת עמדות טעינה חשמלית בכלל חניות הבניין.

"הרעיון הוא לשים את ההשפעה של אור, אדמה, אוויר ומים על החיים והאנרגיה שלנו ולייצר חוויית מגורים שמטעינה את הדיירים ומשפרת את הבריאות הפיזית והנפשית שלהם, מה שהוכח ברמה מחקרית", מספרים בסביבת הפרויקט.

תחת המותג "קרסו סאן", החברה צפויה להשיק מגוון פרויקטים במיקומים הטובים ביותר בצפון הישן, כאשר בימים אלו, החברה משווקת את הפרויקטים הראשונים שנבנים ברחובות דוד ילין וחדרה בת"א המציעים סביבה שקטה ופסטורלית לצד מרחק הליכה קצר מכלל המוקדים המרכזיים בעיר.

בפרויקטים, תמהיל רחב של דירות 2,3,4,5 חדרים לצד פנטהאוזים.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן