יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "הרחוב השקט ששומר על הקסם ההיסטורי של כיכר המדינה": חברת הנדל"ן קרסו מחדשת את רחוב חדרה המבוקש ליד כיכר המדינה בת"א

"הרחוב השקט ששומר על הקסם ההיסטורי של כיכר המדינה": חברת הנדל"ן קרסו מחדשת את רחוב חדרה המבוקש ליד כיכר המדינה בת"א

אחד הרחובות המבוקשים ביותר למגורים בתל אביב, המציע מגורים פסטורליים ושקטים לצד כיכר המדינה, רחוב רמז וכיכר רבין, עובר תהליך התחדשות עירונית ע"י חברת הנדל"ן קרסו שתבנה כ-4 פרויקטים חדשים שיתפרסו על פני כחצי מהרחוב. בין הפרויקטים, מותג המגורים החדש של החברה, Carasso Sunn, מגורים בתפיסת ה-Wellness, שנועדו להעניק חוויית מגורים בתפיסה בריאה: ממרחבים אקולוגיים, תאורה טבעית, פתחים לכניסה וזרימה של שפע אוויר צח ועד מים נקיים יותר. כך יראה בעתיד אחד מהרחובות המבוקשים ביותר בעיר.

בתוך חודש בלבד מרגע שיווק הפרויקט נמכרו 4 דירות ולא בכדי, רחוב חדרה בת"א נחשב מזה שנים לאחד מהרחובות המבוקשים ביותר בעיר, המציע שילוב של מגורים בסביבה שקטה ופסטורלית לצד המיקום הטוב ביותר בתל אביב המאפשר הליכה לכיכר המדינה, כיכר רבין ומוקדים מרכזיים. בשנים הקרובות, חברת הנדל"ן קרסו צפויה לחדש חצי מהרחוב האהוב ולהקים את מותג המגורים החדש שלה, Carasso Sunn, מותג הכולל פתרונות ומתקנים חדשניים שהופכים את החלל למרחב הבריא והמיטיב ביותר.

לאחר שנים של מאבקים ממושכים עם תושבי שכונת כיכר המדינה, יצאה לדרך תוכנית הפיתוח, במסגרתה יוקמו בין היתר 3 מגדלי ספירלה, פארק ענק, שטח ציבורי פתוח ואגם מלאכותי שייבנו על שטח של כ-50 דונם. בשונה מהאזור ההומה בגורדי השחקים, רחוב חדרה בת"א הינו רחוב אסטרטגי במיוחד שישאר פסטורלי ושקט גם לאחר תוכנית הפיתוח ויאפשר לדיירים להגיע תוך דקות ספורות לכיכר.

"המחירים בכיכר המדינה צפויים להיות מהגבוהים ביותר שנראו בישראל, אך ברחובות השקטים ששומרים על הקסם ההיסטורי של כיכר המדינה, ישנה הזדמנות עם תנאים תשלום מיוחדים שלא ניתן יהיה לקבל בעתיד." מספרים בסביבת הפרויקט.

כיום דירת 4 חדרים בפרויקט- 97 מ"ר עם מרפסת בגודל 13 מ"ר וחניה נמכרת במחיר אטרקטיבי של החל מ-6.58 מיליון ש״ח

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן