יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / השקעות / לגור בעיר, להרגיש קרוב לטבע. קרסו תמכור דירות גן בקונספט בריא בתל אביב

לגור בעיר, להרגיש קרוב לטבע. קרסו תמכור דירות גן בקונספט בריא בתל אביב

"להרגיש קרוב לטבע בתוך העיר" חברת הנדל"ן קרסו משווקת בימים אלו את קונספט המגורים החדשני Carasso SUNN , המציע מגורי בוטיק בריאים הנותנים מענה אידיאלי לצרכי הגוף והנפש, ממתן דגש על הכנסת אור טבעי לחללי הבית ועד מערכות לסינון אוויר ומים. דירות הגן שימכרו החל מ-7,630,000₪, ממוקמות בבניין בוטיק ברחוב חדרה 10 בתל אביב, רחוב שקט ופסטורלי לצד כיכר המדינה.

קונספט המגורים החדש, מביא את טרנד הבנייה הסקנדינבית שזוכה להצלחה ברחבי העולם ובנוי על יסודות הWellbeing-  ואורח החיים הבריא. הפרויקטים של המותג, ייבנו ברחובות שקטים אך מרכזיים בצפון הישן ותוכננו במטרה לשים דגש על היסודות הבריאים כמו: כניסת אור טבעי לחללי הבית, מערכות לסינון אוויר ומים, חדר מדרגות מעוצב ומואר לעידוד פעילות גופנית ועוד.

"את מרבית היום שלנו אנחנו מבלים בחללי הבית והרעיון הוא לייצר חוויית מגורים בריאה שמטעינה את הדיירים ומשפרת את הבריאות הפיזית והנפשית שלהם, מה שהוכח ברמה המחקרית" מספרים בסביבת הפרויקט "עוד הוכח, כי השהייה בגינה פורחת משפרת את איכות החיים, מפחיתה לחץ ומשפרת את מצב הרוח. הרוכשים יוכלו לפתוח את היום עם כוס קפה ועיתון בגינה, וליהנות משני העולמות- חיי עיר תוססים מצד אחד וקרבה לטבע ולשקט מצד שני".

הדירות, אשר כוללות גם חניה ומחסן, הן דירות 4 חדרים גדולות מאוד, בגודל 110 מ"ר+116 מ"ר גינה המאפשרת מקום נרחב ונעים לאירוח של חברים ומשפחה. נזכיר גם שגינה פרטית בתל אביב היא מוצר שמצוי בכמויות קטנות יחסית ולכן הייחודיות הזו מבטיחה שהערך הכלכלי יישאר גבוה כמו גם הביקושים. הדירות מוצעות למכירה במחיר של 7,630,000₪, כאשר תינתן לרוכשים האפשרות לשלם 20% עכשיו והיתרה לקראת האכלוס עם פטור מהצמדה למדד.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן