יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / בניית הפרויקט הראשון בקונספט המגורים החדש CARASSO SUNN ברח' דוד ילין 9 תל אביב בעיצומה

בניית הפרויקט הראשון בקונספט המגורים החדש CARASSO SUNN ברח' דוד ילין 9 תל אביב בעיצומה

בנייתו של פרויקט המגורים הראשון תחת הקונספט Carasso SUNN בעיצומה. הפרויקט הראשון ייבנה ברחוב דוד ילין בת"א, רחוב שקט ופסטורלי לצד כיכר המדינה. קונספט המגורים החדש יציע מגורי בוטיק בריאים שנותנים מענה אידיאלי לצרכי הגוף והנפש, ממתן דגש על הכנסת אור טבעי לחללי הבית ועד מערכות לסינון אוויר ומים.

תפיסת המגורים הבריאה קרובה מתמיד: חברת הנדל"ן קרסו החלה את הבנייה של קונספט המגורים החדש שצפוי שמביא את טרנד הבנייה הסקנדינבית שזוכה להצלחה ברחבי העולם ובנוי על יסודות ה-Wellbeing ואורח החיים הבריא. הפרויקטים של המותג, ייבנו ברחובות שקטים אך מרכזיים בצפון הישן ויתוכננו במטרה לשים דגש על היסודות הבריאים כמו: כניסת אור טבעי לחללי הבית, מערכות לסינון אוויר ומים,  חדר מדרגות מעוצב ומואר לעידוד פעילות גופנית ועוד.

"את מרבית היום שלנו אנחנו מבלים בחללי הבית והרעיון הוא לייצר חוויית מגורים בריאה שמטעינה את הדיירים ומשפרת את הבריאות הפיזית והנפשית שלהם, מה שהוכח ברמה המחקרית", מספרים בסביבת הפרויקט.

תחת הפרויקט "קרסו סאן", החברה צפויה להשיק מגוון פרויקטים במיקום הטובים ביותר בצפון הישן והפרויקט ברחוב דוד ילין יהיה הראשון בתל אביב שמביא את קונספט המגורים החדש. הפרויקט יציע תמהיל רחב של דירות 2,3,4,5 חדרים לצד פנטהאוזים.

"אנו גאים להשיק את חוויית המגורים העתידית שזוכה להצלחה גדולה ברחבי העולם אשר יאפשר ללקוחותינו ליהנות מסביבה בריאה במיקום הטוב ביותר בעיר", מספרים בחברה.

תאריך האכלוס הצפוי הינו בשנת 2026 והמחיר לדירת 2 חדרים בפרויקט בגודל 55 מ"ר יחל מ- 3.5 מיליון₪ בתנאי תשלום אטרקטיביים במיוחד של 20/80 עם פטור מהצמדה למדד. דירות 3 חדרים גדולות כ-88 מ"ר + 13.5 מרפסת יימכרו מ-5,850,000 ₪ בלבד.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן