יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "כמו בית פרטי לצד כיכר המדינה": קרסו מציעה דירות דופלקס עם גינה, מחסן וחניה תת קרקעית רגילה מ-5.9 מיליון ₪ בלבד

"כמו בית פרטי לצד כיכר המדינה": קרסו מציעה דירות דופלקס עם גינה, מחסן וחניה תת קרקעית רגילה מ-5.9 מיליון ₪ בלבד

המיקום הטוב ביותר בעיר ופרויקט עם תכנון חכם ובנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר: פרויקט היוקרה של קרסו יציע דירות מרווחות במיוחד עם מרפסות ופתחי אור נרחבים במרחק נגיעה מכיכר המדינה. דיירי הפרויקט ייהנו ממגורים ברחוב שקט ופסטורלי שבמרחק הליכה משלל בתי קפה, מסעדות שף, קאנטרי קלאב ואתרי הפנאי והבילוי של ת"א. דירות בפרויקט יימכרו מ-5.85 מיליון ₪ בלבד.

"חלום המגורים לצד כיכר המדינה": קרסו נדל"ן, מחברות הנדל"ן הגדולות בארץ, השיקה לפני מספר חודשים את מותג המגורים Carasso Sunn, מותג מגורי יוקרה המבוסס על תפיסת ה-Wellness שזוכה להצלחה גדולה ברחבי העולם. החברה, תקים מספר פרויקטים ברחובות דוד ילין וחדרה בת"א שלצד כיכר המדינה.

"בחרנו את המיקומים המדויקים המציעים סביבה שקטה ברחובות חד סטריים שבמרחק הליכה מכלל המוקדים המרכזיים בעיר: מכיכר המדינה ומוזיאון תל אביב ועד למגוון מסעדות שף, בתי קפה וחנויות שברחובות אבן גבירול. כמו כן, הדיירים ייהנו מנגישות ויציאה נוחה לצירי התנועה המרכזיים וקרבה לתחנות הרכבת הקלה", מספרים בחברה.

בין הדירות שהחברה מציעה בפרויקט, ישנן דירות גן 2.5 חדרים + גינה פרטית בשטח של כ-26 מ"ר המגיעות עם מחסן וחניה ונמכרות מ-4.35 מיליון ₪ ודירות דופלקס גן בשטח של כ-85 מ"ר עם גינה פרטית בשטח של כ-31 מ"ר + מחסן וחניה פרטית מ-5.9 מיליון ₪ בלבד.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן