יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / הפנטהאוז של אבן גבירול: קרסו מציעה למכירה את הפנטהאוז בפרויקט המפורסם Mecro בלב ת"א

הפנטהאוז של אבן גבירול: קרסו מציעה למכירה את הפנטהאוז בפרויקט המפורסם Mecro בלב ת"א

הפנטהאוז היוקרתי, ממוקם במרחק הליכה מכלל המוקדים המרכזיים בעיר, ביניהם, פארק הירקון, מוזיאון ת"א, דיזינגוף סנטר, הבימה ושלל בתי קפה ומסעדות. פרויקט Mecro של חברת קרסו יציע מרחבים משותפים לרווחת הדיירים כמו פינות עבודה וישיבה בחצר פנימית, חדר כביסה ולובי יוקרתי. הפנטהאוז יכלול נגרות מותאמת ופרטי ריהוט ייחודיים לכלל הדירה ומרפסת פתוחה אל הנוף העירוני המרהיב של העיר. המחיר: 5.35 מיליון ₪

חברת קרסו, שהקימה מגוון פרויקטים יוקרתיים בת"א, מציעה למכירה את אחד מהפנטהאוזים במיקום הטוב ביותר בת"א, בפרויקט Mecro המפורסם שבאבן גבירול. הפנטהאוז שיימכר מעוצב ע"י אדריכליות על ויכלול רהיטים שנעשו בנגרות פרטית במטרה לנצל את חלל החדרים בצורה הטובה ביותר.

פרויקט Mecro ממוקם באופן אידיאלי על אבן גבירול כך שכל מארג החיים נמצא במרחק קצר שלא מצריך שימוש ברכב. מהפרויקט, ניתן להגיע במרחק הליכה קלילה לפארק הירקון, מוזיאון תל אביב, דיזינגוף סנטר, תיאטרון הבימה ולעושר עירוני עצום של חנויות, בתי קפה, מסעדות ופינות אורבניות. "כל מה שצריך כדי לקבל ולחוות כל יום את העיר בגרסתה המושלמת", מספרים בפרויקט.

הפרויקט, תוכנן ועוצב על ידי יעל סגאה ואדר סקר ממשרד האדריכלים "הפלטפורמה העירונית" ומיישם באלגנטיות את ערכי המיקרו ליבינג עם התאמה לסביבת המגורים התל אביבית. בפרויקט, תכנון חכם של המרחבים המשותפים ובהם גינה פרטית עם פינות עבודה, חדר אופניים וחדר כביסה לרווחת דיירי הבניין.

בשבועות הקרובים החברה צפויה למכור את כלל הדירות והפנטהאוזים בפרויקט. גודל הפנטהאוז הינו 67 מ"ר + 21 מרפסת.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן