יום שני   |   22 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / בלב ת"א: קרסו תערוך בוקר מכירות מיוחד בדירה לדוגמה בפרויקט Mecro באבן גבירול; דירות 4 חד' יימכרו מ-5.49 ₪ בלבד

בלב ת"א: קרסו תערוך בוקר מכירות מיוחד בדירה לדוגמה בפרויקט Mecro באבן גבירול; דירות 4 חד' יימכרו מ-5.49 ₪ בלבד

קרסו נדל"ן תציע ביום המכירות בתחילת אפריל את הדירות האחרונות בפרויקט שבאבן גבירול אשר מציע מרחק הליכה מפארק הירקון, מוזיאון ת"א, דיזינגוף סנטר, הבימה ושלל מסעדות שף, ברים ובתי קפה. הפרויקט, שתוכנן ע"י האדריכליות המובילות, יעל סגאה ואדר סקר, מציע לדיירים מתחם מגורים עם גינה פרטית, פינות עבודה, חדר כביסה וחללים משותפים. כל דירה בפרויקט מעוצבת ותואמת את סביבת המגורים התל אביבית. דירות 4 חד' יימכרו מ-5.49 מיליון ₪ בלבד.

פרויקט Mecro של חברת הנדל"ן קרסו הביא את קונספט מגורי ה"מיקרו ליבינג" למיקום הטוב ביותר בת"א, עם תכנון חכם של הדירה והמרחבים המשותפים ובהם גינה פרטית עם פינות עבודה, חדר אופניים וחדר כביסה לרווחת דיירי הבניין, המאפשרים לנצל טוב יותר את חלל הדירה. בפרויקט מגוון דירות בסגנונות שונים שכולן עוצבו ורוהטו עם נגרות אדריכלית מותאמת לחלל ופתרונות ריהוט חכמים, המייצרים תפיסת חלל גדולה הרבה מעבר לשטחן בפועל ולעיתים עד כפול מכך.

"יצרנו חוויית מגורים תל אביבית המאפשרת ליהנות מדירה עם תכנון מדויק עד לפרטים הקטנים, בניין איכותי בלב ליבה של ת"א ואפשרות להגיע לכל האטרקציות במרחק הליכה קצר והקו הירוק הנבנה בסמיכות לפרויקט", מספרים בחברה. ביום המכירות שייערך בתחילת אפריל החברה תזמין לקוחות פוטנציאליים (בתיאום מראש) לדירה לדוגמה שנבנתה בפרויקט.

להרשמה לימי מכירות >>

    דילוג לתוכן