יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / דירה חדשה בתל אביב גם לזוגות צעירים: דירות 2 חד' החל מ-2.79 מיליון ₪ בלבד בפרויקט הדגל "פלורה"

דירה חדשה בתל אביב גם לזוגות צעירים: דירות 2 חד' החל מ-2.79 מיליון ₪ בלבד בפרויקט הדגל "פלורה"

הכירו את היהלום של שכונת קריית שלום המתחדשת- קרסו ושטרית החזקות החלו את המכירה בפרויקט "פלורה", במסגרתו החלו בבניית 4 בניינים של 8 קומות בלבד בצמוד ל"ריאה הירוקה של קריית שלום", פארק החורשות המתפרס על פני כ-80 דונם ובו פארק שעשועים, פינות מוצלות, גן בוטני, שבילי הליכה ואופניים ועוד. בנוסף לדירות ה2 חדרים בפרויקט יהיו גם דירות 3,4,5 חדרים, כמו כן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים. דירות 2 חדרים ימכרו החל מ-2.79 מיליון ₪ בלבד.

הפרויקט הוא סנונית ראשונה בבניית שכונה חדשה ורחבת ידיים בתל אביב, בה צפויות להיבנות בשנים הקרובות כ-930 יחידות דיור, עם תוכניות להגדלת השכונה אף יותר בעתיד. השכונה שתוקם, תחבר בין קהילה חדשה לקיימת, אליה יצטרפו עם הקמת פרויקטים נוספים מאות משפחות חדשות.

הפרויקט, ממוקם במרחק של כ-10 דקות בלבד ממוקדי התרבות, המסעדות וחיי הלילה של ת"א שברחובות רוטשילד והרצל. תוכניות העירייה לרשת את האזור במסלולי אופניים, יחד עם הקמת  תחנת הרכבת הקלה "קיבוץ גלויות" (הקו הירוק) במרחק של כמאה מטר מהפרויקט, יאפשרו לתושבי השכונה חיבור מהיר אף יותר למרכז העיר. כמו כן, הדיירים ייהנו ממגוון רחב של גנים, בתי ספר, פעילויות העשרה כמו מרכז הכדורגל החדש בשכונה וקאנטרי מחודש עם בריכות, חוגים וחדר כושר מפואר.

מלבד מתחם המגורים והקרבה לאזורי בילוי ופארקים ירוקים, הדיירים ייהנו משילוב של הפלטפורמה השכונתית VENN, שפיתחה טכנולוגיה חדשנית ומופעלת ע"י צוות ניהול קהילה שמייצר אירועים ותכנים לתושבים (סרטים, הרצאות, מופעים, סדנאות יוגה ועוד).

קריית שלום נחשבת למבוקשת במיוחד בקרב משקיעים זאת לאור התוכניות העתידיות, שצפויות להפוך אותה לפסטורלית ושוקקת חיים ולאור העובדה שמחירי הדירות ברחביה עדיין אטרקטיביים- ואכן זמן קצר לאחר תחילת המכירה בקרסו מדווחים כי שליש פרויקט כבר נמכר.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן