יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לגור בתל אביב במחיר של רמת גן: קרסו מציעה דירות חדשות למכירה בשכונת המשפחות החדשה בת"א

לגור בתל אביב במחיר של רמת גן: קרסו מציעה דירות חדשות למכירה בשכונת המשפחות החדשה בת"א

להישאר בעיר במחיר סביר: קרסו ושטרית החזקות החלו את המכירה בפרויקט "פלורה" בשכונת קריית שלום המתחדשת, במסגרתו החלו בבניית  4 בניינים של 8 קומות בלבד בצמוד ל"ריאה הירוקה של "קריית שלום", פארק החורשות , המתפרס על פני כ-80 דונם ובו פארק שעשועים, פינות מוצלות, גן בוטני, שבילי הליכה ואופניים ועוד.

הפרויקט הוא סנונית ראשונה במסגרת הקמת שכונה חדשה ורחבת ידיים בתל אביב, בה צפויות להיבנות בשנים הקרובות כ-930 יחידות דיור, עם תוכניות להגדלת השכונה אף יותר בעתיד. השכונה שתוקם, תחבר בין קהילה חדשה לקיימת, אליה יצטרפו עם הקמת פרויקטים נוספים מאות משפחות חדשות.

כמו כן, במסגרת פרויקט "פלורה" תוקם הפלטפורמה השכונתית ,VENN המופעלת ע"י צוות ניהול קהילה שמייצר אירועים ותכנים לתושבים (סרטים, הרצאות, מופעים, סדנאות יוגה ועוד). זאת לצד קרבה לקאנטרי מחודש, מוסדות חינוך מצוינים, לכל אזורי הבילוי החמים של תל אביב ולתחנת הרכבת הקלה.

התוכניות לפיתוח השכונה, לצד סביבת מחירים אטרקטיבית יחסית לשאר העיר, מושכות אליה משפחות צעירות רבות שרוצות להישאר בעיר מבלי לוותר על איכות החיים ותחושת הקהילתיות. בפרויקט יימכרו בין היתר דירות 3 חדרים 76 מ"ר עם מרפסת בגודל של 9 מ"ר החל מ-3,280,000 ₪ ודירות 4 חדרים גדולות ביחס למקובל בעיר, בגודל 104 מ"ר עם 10 מ"ר מרפסת- החל מ-3,980,000 ₪.

 

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן