יום ראשון   |   21 יולי    |   
דף הבית / השקעות / קפיטל פלטינום רכשה מגרש במרכז בוקרשט ותקים פרויקט מגורים שיציע 50 יחידות דיור

קפיטל פלטינום רכשה מגרש במרכז בוקרשט ותקים פרויקט מגורים שיציע 50 יחידות דיור

השדרה המרכזית בבוקרשט רומניה

קרן ההשקעות קפיטל פלטינום רכשה מגרש עם זכויות בנייה, סמוך לשדרת הקניות המפוארת – ויקטוריה שבמרכז בוקרשט, ותקים פרויקט שיכיל 50 יחידות דיור של 2,3,4 חדרים. המשקיעים בפרויקט ייהנו מקדימות ברווחים ויוכלו להצטרף בהשקעה מינימלית של 100,000 אירו.

קרן ההשקעות Capital Platinum הפועלת בתחום מימון פרויקטי התחדשות עירונית אשר שותפה בין היתר בפרויקטים מזא"ה, בצלאל, מגדלי פפושדו ועוד מגוון פרויקטים בארץ וברחבי אירופה, תקים פרויקט מגורים בסמוך לשדרת הקניות המפוארת במרכז בוקרשט שברומניה. הפרויקט יימשך כ-26 חודשים עד למועד מכירת הדירות וחלוקת הרווחים למשקיעים. היזמים האמונים על הפרויקט הינם בעלי ניסיון רב ונבחרו ע"י קפיטל פלטינום לאחר מגוון בחינות של חברות שונות שכוללות בחינת פעילותם בשנים האחרונות, קרדיט, בדיקות נאותות ועוד.

בוקרשט נחשבת כיום לאחד מיעדי ההשקעות האטרקטיביים ביותר באירופה ונהנית מצמיחה ושגשוג בתחום הנדל"ן והכלכלה. העלייה של התוצר הלאומי גולמי של רומניה היא מהגבוהות באירופה וב-2017 נרשמו במדינה השקעות של מיליארד אירו רק בנדל"ן הודות למדיניות המיסוי המשתלמת ויצירת תכנית 'פרימה קאסה' המאפשרת לקבל הלוואה של עד 63,000 אירו בריבית של 2% ל-30 שנה כשהמדינה ערבה לכ-50% מההלוואה.

משקיעים יוכלו להצטרף לקרן ההשקעות המנוסה שמשקיעה יחד איתם ומפקחת על הפרויקט

קרן ההשקעות קפיטל פלטינום מורכבת ממגוון בעלי מקצוע מובילים בעלי ניסיון יזמי ופיננסי רב בניהול מיזמי נדל"ן. הקרן יוצרת שותפות עם חברות נדל"ן מובילות וממנה מפקח מטעמה אשר קובע מנגנון התקשרות עם קבלנים ובעלי מקצוע, מגדיר עבורם לוחות זמנים לביצוע ומלווה את הפרויקט.

"בכל פרויקט אנו מנתחים ומאתרים מיקומים בעלי פוטנציאל השבחה גבוה, דואגים לביטחונות, מתקשרים ליזם בעל ניסיון ומפקחים על הפרויקט כאשר נציג מטעמנו מבקר בנכס ובסביבתו." מספר יו"ר החברה, רו"ח רוני זוהר. הקרן משרתת משקיעים פרטיים עתירי הון וחברות פרטיות.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן