יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / רכב / כך תקנו רכב חדש בעידן הקורונה

כך תקנו רכב חדש בעידן הקורונה

בשל השינויים הרבים המתחוללים במשק בכל תחום, זה רק צפוי שגם בשוק הרכבים יהיו שינויים דרמטיים המתאימים לימי משבר הקורונה. בעוד כל הארץ תחת הגבלות שונות, מרבית בתי העסק סגורים, לא ניתן לערוך התקהלויות ולא כל עסק מקבל אישור אפילו לפתוח את הסניף, הרי שישנה בעיה לקנות רכב. על מנת להתאים את עצמן למצב חברות הליסינג ויבואניות הרכב מאפשרות לאנשים לבצע רכישה דרך הטלפון עם אנשי המכירות של החברה כאשר לרוב השיחה מתבצעת כאשר הלקוח נמצא באתר החברה בוחן את דגמי הרכב ופרטיו אל מול איש המכירות הנמצא בטלפון.

לקנות רכב בעידן הקורונה

 

החלום של כל רוכש?

ישנם אנשים המעדיפים לגעת ולמשש את הסחורה מה שנקרא לפני שהם מבצעים רכישה. זה תקף עבור מצרכים בסופר, בגדים, נעליים והרבה מאוד פריטים אחרים אך כאשר מזמינים רכב חדש מסוכנות הרכב הרי שרוב הדגמים המוצעים למכירה שהחברה יכולה להציע לכם כלל לא נמצאים לתצוגה במקום אלא רק מספר דגמים נבחרים. במידה ואתם לא מעוניינים באחד הדגמים הנבחרים או שהגעתם אל נקודת המכירה עם דגם אחר בראש, אתם גם כך תשברו לשיחת המכירה מול איש המכירות של החברה העובד במקום שיציג לכם הדמיה ופרטים אודות הרכב דרך המחשב. סוכנויות הרכב ובכלל בעולם העסקים מעדיפים שהלקוח יגיע אל הסניף וישב עם איש המכירות לשוחח עמו באופן ישיר, זאת מכיוון שכך אחוזי הסגירה הם יותר גבוהים. ברם בתקופה הזו שבה הקורונה סוגרת את רוב בתי העסק בישראל ואנשים מפחדים לצאת מהבית, אלה שכן תכננו לרכוש רכב חדש או אפילו שהגיע הזמן לעשות ליסינג על הרכב הקודם ולהחליפו ברכב חדש, נדרשים בפתרון פחות נוח עבור סוכנויות הרכב. אנשים מתקשרים אל הסוכנות, משוחחים עם איש המכירות ומרגישים יותר בנוח לעמוד על שלהם או לקחת את הזמן בהשקעה ברכב החדש לפני שהם סוגרים עם איש המכירות (משהו שפחות נוח להם במעמד הפיזי).

אז איך נוכל לקנות רכב חדש בעידן הקורונה? הנה כמה סוכנויות רכב ויבואניות וכיצד הן פועלות בימים אלה:

  • טלקאר – יבואנית של קיה – מספקת רכבים במכירה טלפונית של דגמי קיה וכן דגמי סאנגיונג וכן משתדל להעניק גם שירותים פיזיים בהתאם להוראות משרד הבריאות.
  • יוניון מוטורס – היבואנית המוכרת של לקסוס וטויוטה. מאפשרת רכישה של רכבים מדגמים אלה דרך אתר האינטרנט של החברה ו/או דרך שיחה עם יועץ המכירות בטלפון.
  • לובינסקי טרייד – מייבאת רכבי פג'ו, סיטרואן, אופל ועוד. את כל המותגים אותה היא משווקת ניתן לרכוש דרך הטלפון באופן ישיר, אולם חלק מהדגמים (ובקרוב גם אחרים) ניתנים גם להזמנה אונליין דרך אתר המכירות של החברה. כמו כן מתירה החברה הזמנת נסיעת מבחן בהתאם להוראות משרד הבריאות.
  • כלמוביל – יבואנית רשמית של רכבי יונדאי ומיצובישי – מספקת שירותי מכירות וייעוץ בטלפון וכן דרך אתר האינטרנט של החברה.
  • צ'מפיון מוטורס – מייבאת את רכבי אאודי, סקודה ופולקסווגן ואחת הפעילות בתחום. מספקת כרגע שירותי מכירות מלאים דרך הטלפון וחלק מהדגמים ניתנים לרכישה גם אונליין.
  • קרסו מוטורס – רכשי רנו, דאצ'יה, אינפיניטי וניסאן. אולי הכי מתפתחת מבחינת אפשרויות המכירה במסגרת מגבלות משרד הבריאות כיום. מלבד תהליך ייעוץ ומכירה מלא דרך הטלפון ניתן גם להתייעץ עם יועצי המכירות של החברה בצ'אט באתר, דרך שיחת ווידיאו צ'ט ובהתאם להנחיות משרד הבריאות ובכפוף לאישורם לעתים גם מקבלת הזמנות לנסיעות מבחן.

אם נסכם את מה שנאמר פה, הרי שברור שבתקופת משבר הקורונה לא כל אחד רץ לקנות רכב חדש, אולם אלה שלא נותנים למשבר לפגוע בתוכניות שלהם או צריכים לבצע החלפה של הרכב בליסינג, יצטרכו לעשות זאת באמצעות הדרכים האפשריות בהתאם לחברה עמה הם עובדים.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן