יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / מאות דירות נמכרו תוך מספר חודשים: כך הפכה ההשקעה בבוקרשט ליעד המבוקש ביותר בקרב הישראלים

מאות דירות נמכרו תוך מספר חודשים: כך הפכה ההשקעה בבוקרשט ליעד המבוקש ביותר בקרב הישראלים

בוקרשט - היעד הבא של השקעות הנדל"ן

בוקרשט, הוגדרה כיעד ההשקעות הבא של עולם הנדל"ן: העיר הציגה עלייה של 39% ב-3 השנים האחרונות במחירי הנכסים ומחירי השכירות בעיר עולים מדי שנה. בנוסף להטבות שמעניקה הממשלה למשקיעים ומדיניות מס נוחה, בונה חברת חג'ג' אירופה את פרויקט H PIPERA LAKEב מיקום מרכזי בעיר הסמוך למרכז הייטק בו מועסקים מאות אלפי עובדים ומציעה לישראלים את אחת ההשקעות האטרקטיביות ביותר בשוק הנדל"ן בחו"ל.

מאות דירות נמכרו בחודשים האחרונים לקהל הישראלי ולקהל הרומני בפרויקט של חג'ג' אירופה בבוקרשט, פרויקט מפואר המציע דירה באחת השכונות המבוקשות ביותר, בסמוך למרכז ההייטק הענק בו מועסקים מאות אלפי עובדי הייטק. הפרויקט, צפוי לייצר למשקיעים תשואה של כ-8-9% בשנה, בנוסף לעליית ערך הנכסים שזינק בשנים האחרונות בעשרות אחוזים באזור.

בשבוע שעבר ערכה חג'ג' אירופה כנס משקיעים בהשתתפות של מאות משקיעים ישראלים בו הציגה את הזדמנות ההשקעה בבוקרשט ואטרקטיביות ההשקעה בפרויקט. חג'ג' אירופה, הינה החברה היזמית והמשווקת, כך שמשקיעים ישראלים למעשה חוסכים את עלויות התיווך, בשונה מפרויקטים אחרים בחו"ל.

מערך שלם יסייע למשקיע הישראלי בניהול הנכס, התנהלות מול שוכרים והעברת תשלומים

משקיעי הפרויקט בשלב המכירה המוקדמת, שההיתרים אליו התקבלו ובנייתו החלה במרץ,  צפויים לקבל מפתח לדירה תוך כעשרה חודשים בלבד וליהנות מתשואה שוטפת מהכנסות השכירות. ניהול הנכסים, כלל ההתעסקות מול שוכרים והעברת תשלומים, תתבצע על ידי מערך שלם שהקימה חג'ג' אירופה על ידי שילוב של צוות ישראלי ורומני בסניף מקומי אותו הקימה בלב בוקרשט.

"חג'ג' אירופה, בשונה מהרבה חברות שיווק המציעות השקעות מעבר לים עבור ישראלים, הינה חברה ציבורית שקופה הנסחרת בבורסה, מה שמקנה לציבור ביטחון אדיר בשונה מיתר החברות בשוק". מספר גורם בחברה. "כל הפרויקטים עוברים בדיקות נאותות מקיפות על ידי מיטב המומחים של חג'ג' וחברות בינלאומיות מובילות, הכוללים דוחות שמאות עם חקר שוק מקיף הן על אזור הנכסים והן על כדאיות הפרויקטים ביחס לפרויקטים אחרים באזור". מחירי הדירות בפרויקט הם אטרקטיביים במיוחד ועומדים על כ-70 אלף יורו בלבד.

דילוג לתוכן