יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / הכירו את BRIGHTCODES הטכנולוגיה הישראלית שצפויה להשתלט על תשלומי המובייל

הכירו את BRIGHTCODES הטכנולוגיה הישראלית שצפויה להשתלט על תשלומי המובייל

דמיינו לרגע עולם חדשני בו כמעט כל אובייקט בסביבה שלכם – החל משלטי חוצות, דרך פריטים בחלונות ראווה ועד מבנים – כולם מתקשרים אתכם ומאפשרים לכם לבצע פעולות, לקבל מידע רלוונטי, לשלם על שירותים ועוד, והכל באמצעות לחיצת כפתור פשוטה בסמארטפון שלכם.

דמיינו  שהמעטפת העירונית כולה הופכת למעין "אינטרנט פיזי" בו מכשיר הטלפון שלכם משמש כעכבר המאפשר לכם להקליק על אובייקטים פיזיים במרחב שלכם. ובכן, לא מדובר בחלום, אלא בחזון שקורם עור וגידים בימים אלו ממש על ידי טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך שיצרה חברת Brightcodes. החברה הישראלית פיתחה פתרון מהפכני המאפשר העברת מידע למכשירים ניידים באמצעות אור, בטווחים הגדולים פי 10 ויותר מהטכנולוגיות הקיימות היום בשוק.

כך למשל, אם באמצעות קוד QR נאלצנו לקרב את הסמארטפון למרחק סנטימטרים ספורים ממנו בכדי לסרוק אותו, את תגי BrightCodes המשדרים מידע באמצעות תאורת LED, ניתן יהיה לקלוט ממרחק של עשרות מטרים.

בפועל, הפיתוח החדשני הזה הוא בעל משמעות אדירה, הן לבעלי עסקים ומפרסמים והן לקהל הקצה, ולמעשה, חוץ מתפקיד מרכזי בעולם פרסום החוצות, הערים חכמות, הגיימינג וכדומה, עשוי לשנות את כל מה שידענו על רכישות באמצעות המובייל.

כך למשל, תוכלו לעמוד בחנות בגדים, לבחור פריט שתרצו לרכוש, ולשלם עליו בלי לעבור בקופה. ראיתם מוצר כלשהו שאתם חפצים בו על שלט חוצות? תוכלו לרכוש אותו בקלות בכמה לחיצות בודדות ובאותו רגע נתון. תגי BrightCodes מאפשרים להעביר לטלפון מידע מוצפן שמשתנה בזמן. פתרון כזה מהווה תחליף אידיאלי, קומפקטי וזול, לטכנולוגיות NFC ו- QR Codes ביישומים הדורשים רמת אבטחה גבוהה, כמו תשלומי מובייל.

בימים אלו ממש נמצאת החברה בתהליך גיוס כספים באמצעות פלטפורמת השקעות ההמונים "פיפלביז". הצטרפו גם אתם להצלחה האדירה והפכו להיות חלק מבעלי המניות בחברה שצפויה, על פי הערכות המומחים, לשבור את שוק התשלומים במובייל.

דילוג לתוכן