יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / "הפלא לשיער שלך": אלפי נשים רכשו תוך מס' ימים את מסכת השיער החדשה של המותג BRIAA

"הפלא לשיער שלך": אלפי נשים רכשו תוך מס' ימים את מסכת השיער החדשה של המותג BRIAA

מסכה מולקולרית לשיקום אינטסיבי

חברת BRIAA פיתחה מסיכת שיער המשלבת לראשונה חומצה היאלורונית וחומרים טבעיים המעשירים את סביבת שורשי השיער. הרשת סוערת מתוצאות המוצר ואלפי נשים ביצעו רכישה תוך מס' ימים מאז השקת המוצר. הכירו את סיפור ההצלחה של מסיכת השיער שמשגעת את הרשת.

לראשונה, פותחה מסיכת שיער מהפכנית המשלבת חומצה היאלורונית וחומרים טבעיים. סדרת Hair Strong של חברת BRIAA הושקה לפני מס' ימים וזכתה לפידבקים נהדרים מבלוגריות ונשים שהעלו תמונות לרשתות החברתיות. תוך מס' ימים בוצעו אלפי הזמנות דרך אתר החברה.

מוצר החברה משלב מרכיבים טבעיים כמו קרטין, שמן אבוקדו, חמאת שיאה, סרפד, שמן ארגן בשילוב חומצה היאלורונית. המשתמשות במוצר מספרות על תוצאות מידיות במראה השיער שבאו לידי ביטוי במראה ברק, גמישות ושיקום אינטנסיבי של השיער.

מצאו את הדרך לטפל בשיער ש"בוגד בך"

"ייצרנו את המסכה כדי לטפל בשיער לעומק. החומרים הטבעיים בשילוב החומרים הפעילים מעשירים את סביבת שורשי הצמיחה ומאפשרים צמיחה מוגברת". מספרת גורם בחברה.

בחברה מדגישים כי המוצרים לא נוסו כמובן על בעלי חיים והמסכה מתאימה גם לאלו שעשו החלקה מהסיבה שאינה מכילה מלחים כלל.

"השיער מסתדר לי תוך 2 דקות בלבד! אני קמה בבוקר כאילו שיצאתי מהספר…"

הרשת, גועשת מסיפורי ההצלחה של המוצר והפרסומים של נשים ברשתות החברתיות שמציגות תמונות של השיער. בבלוגים המובילים נשים רשמו כי ניתן להרגיש באופן מיידי את הגמישות של השיער והברק ונשים רבות דירגו את המוצר כ"מוצר השנה".

לשיפור מראה השיער שלך.

דילוג לתוכן