יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / "להרוויח כחול-לבן": הכירו את החברה הישראלית שתאפשר לכם להרוויח אלפי שקלים בחודש בעבודה מהבית!

"להרוויח כחול-לבן": הכירו את החברה הישראלית שתאפשר לכם להרוויח אלפי שקלים בחודש בעבודה מהבית!

לראשונה: חברה ישראלית שפיתחה מוצרי קוסמטיקה ייחודיים מצרפת משווקים בישראל שיעבדו מביתם וייהנו מאחוזים מכל עסקה. מאות ישראלים הצטרפו והתחילו לייצר הכנסה נוספת של מאות ואלפי שקלים בחודש. תמיד חלמתם לעבוד בשיווק? לפתוח עסק עצמאי? כל הפרטים על ההזדמנות העסקית שמסעירה את הרשת.

מי מאתנו אינו מעוניין לייצר הכנסה נוספת של כמה אלפי שקלים בחודש בזמן הפנוי שלו? לכאורה, התשובה היא כולם. ברור לא?! אז זהו שתלוי איפה אתם גרים.
מסתבר שבעוד שבאירופה וארה"ב תחום ה"שיווק הרב שכבתי" זוכה להצלחה וצמיחה אדירה ומיליוני אנשים כבר נהנים מיתרונות של הכנסה נוספת בזמן ובמקום שנוח להם, הרי שבארץ, מרבית האנשים חוששים מחברות בינלאומיות המבטיחות הרים וגבעות.
והאמת? בצדק.

לא מעט חברות כאלו כבר "עשו סיבוב" במחוזותינו ופיזרו הבטחות ללא כיסוי. אבל כל זה עומד להשתנות. הבשורה האמיתית לכל מי שמחפש דרך חכמה למנף את הזמן שלו ולהרוויח הכנסה נוספת, הגיעה, או יותר נכון התחילה, בישראל!
חברה ישראלית פורצת דרך בשם BRIAA- "בריאה". המייצרת בהצלחה במפעל כחול לבן פרטי עם למעלה מ-20 שנה של ניסיון בייצור ושיווק פורמולות טבעיות בכל העולם, החלה להציע לישראלים להצטרף ולהרוויח כסף מזמנם הפנוי.

לקביעת פגישה או שיחת ייעוץ חינם >> לחצו כאן!

על פי ההערכות למעלה מ-400 ישראלים הצטרפו עד כה לחברה והחלו להפיץ את המוצרים המעולים ורבים כבר מצליחים לייצר הכנסה של מאות עד אלפי שקלים. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה, תוספי תזונה, ספורט ולייף סטייל כולם על טהרת הטבע, הטכנולוגיה ושיפור איכות החיים.

הגיע הזמן להתעורר להזדמנות להצטרף ל "סטארט אפ של העם", ולקחת חלק במשהו ענק! הפלטפורמה של BRIAA נותנת למפיצים שלה את כל הכלים להתחיל לעבוד בעסק שלהם, ממחר בבוקר. כל הלוגיסטיקה, משלוחים, רישוי, אתר אינטרנט אישי למכירות, חומר שיווקי, הדרכות, ליווי אישי וכמובן מוצרים מוכחים ואפקטיביים,
זה שוק התעסוקה של העתיד. הכנסה ישירה מעבודה בזמן ובמקום שנוח לך. כל מי שרוצה, יכול. אין משמעות לגיל, הכנסה, השכלה, מין, גזע. הכל תלוי ברצון ובמוכנות לבנות את העסק שלך ולהצליח.

לקביעת פגישה או שיחת ייעוץ חינם >> לחצו כאן!


מייסד החברה: שמחים שרווחי המכירות הולכים לציבור הרחב ולא ל-Facebook ו-Google.

גדעון שניאורסון, מייסד חברת BriAA שלאורך השנים פעל לשיווק וייצוא בינלאומי ביותר מ-50 מדינות מספר כי "בארה"ב ציבור שלם מרוויח הודות לשיווק רב שכבתי. בארץ, מגוון חברות שיצרו את שיטת הפירמידה גרמו לציבור הישראלי לחשוש מעבודה בשיווק. אנו שמחים להציג לציבור הישראלי את הדרך האמיתית והנכונה להצליח בשיווק לטובת אחרים ולא על גבם, להדריך וללוות בתהליך השיווק, לצמיחה והצלחה פנומנלית.

לקביעת פגישה או שיחת ייעוץ חינם >> לחצו כאן!

דילוג לתוכן