יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / הכירו את / עידן משרדי התיווך עומד להסתיים? פלטפורמת נדל"ן חדשנית מובילה מהפכה ומצרפת משקיעים

עידן משרדי התיווך עומד להסתיים? פלטפורמת נדל"ן חדשנית מובילה מהפכה ומצרפת משקיעים

ההתפתחות הדיגיטלית בעולם הנדל"ן בשנים האחרונות הביאה כלים מגוונים גם לתחומי הפרסום והתיווך של נדל"ן למכירה והשכרה. סטארט-אפ ישראלי בשם BReal זיהה את הפוטנציאל בשוק, שמוערך כיום במיליארדי דולרים, ופיתח פלטפורמה המאפשרת להשתחרר ממשרדי התיווך ולפעול כעצמאים באיתור מהיר של נכסים תוך חיבור בין הצדדים ואפילו להרוויח מהעסקה. כעת, החברה החלה בגיוס משקיעים מוגבל בזמן.

BReal היא פלטפורמה ישראלית מבוססת אלגוריתם ייחודי למסחר נדל"ן, ראשון מסוגו בעולם את הפלטפורמה מובילים אנשי מפתח מנוסים בעולם תיווך הנדל"ן, בינהם עו"ד עדינה חכם לשעבר מנכלית אנגלו סכסון ישראל. הפלטפורמה, שכבר קיימת ופועלת, אינה עוד לוח מכירה, קניה או השכרה של נדל"ן, אלא מרקט-פלייס מקצה לקצה. המערכת מעמידה למשתמשים את כל הכלים הנדרשים להשלמת עסקאות, לרבות תגמול ליוזם העסקה והפיכתו לשותף מלא בתהליך.

מודל התגמול הייחודי שלה והיכולת להעניק פתרון 'מקצה אל קצה', מעמידה את BReal כחלוצה בתחומה ובעלת יכולת לשנות את מפת המסחר של עולם הנדל"ן בשנים הקרובות.

את החברה הקים ירון בנשטרית, בעל ניסיון של יותר מ-20 שנות בניהול כללי, יזמות ונדל"ן ובעלים של מספר עסקים ביניהם משרד תיווך בתל אביב: "BReal הוקמה כ-Game Changer במסחר בעולם הנדל"ן. המשימה שלנו היא להעניק ביטחון לכל הצדדים, בכל שלבי העסקה ולפרוץ לשוק הבינלאומי".

כעת החברה מצרפת משקיעים והחלה בגיוס מוגבל בזמן של בעלי מניות דרך פלטפורמת ההשקעות פיפלביז.

 

דילוג לתוכן