יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה בישראל: טיפול בכיסא אלקטרומגנטי שמצליח לפתור את בעיית בריחת השתן אצל נשים ולחזק את רצפת האגן אחרי לידה

לראשונה בישראל: טיפול בכיסא אלקטרומגנטי שמצליח לפתור את בעיית בריחת השתן אצל נשים ולחזק את רצפת האגן אחרי לידה

אובדן שתן נפוץ במיוחד בקרב נשים שעברו לידות ומחמיר עם הגיל. כ-30% מהנשים בגיל 40 וכ-50% מהנשים בגיל 60 סובלות מהתופעה, רובן, במהלך פעילות ספורטיבית, שיעול או צחוק .במקרים הקשים הפתרון לבעיה הוא ניתוח אך רוב הנשים סובלות ברמה שאמנם פוגעת באיכות החיים אך אינה מצדיקה מבחינתן ניתוח. לראשונה בישראל, טיפול בכיסא אלקטרומגנטי לטיפול בבעיית בריחת השתן אצל נשים.

עד היום, נשים רבות נשלחו לפיזיותרפיה ונתקלו בבעיה בהתמדה עם התרגילים היום-יומיים. טיפול חדשני בדליפת שתן שמתבצע בישיבה ובלבוש מלא על כיסא BTL EMSELLA (הכיסא האלקטרומגנטי היחיד בטכנולוגיה חדשנית שקיבל את אישור ה-FDA האמריקאי) מוציא 11 אלף תרגילי קיגל במהלך 28 דקות ובכך מפעיל את שרירי רצפת האגן בתדירות ובעוצמה שלא ניתן להגיע אליה בתרגול עצמי. הטיפול, אינו כואב ולאחריו אין שום הגבלות.

הכיסא יעיל בכל סוגי דליפת השתן שיש לנשים ונשים מדווחות על שיפור משמעותי בבעיה לצד שיפור בחיי המין כתוצאה מההצרה של הנרתיק שמתרחשת עם חיזוק רצפת האגן.

דילוג לתוכן