יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "מתורכיה לישראל": מוצרי השיער המומלצים ע"י משתלי השיער הגיעו לארץ; ניתן להזמין את המוצרים מהארץ עם משלוח עד הבית

"מתורכיה לישראל": מוצרי השיער המומלצים ע"י משתלי השיער הגיעו לארץ; ניתן להזמין את המוצרים מהארץ עם משלוח עד הבית

מוצרי השיער של Bethair, שבשנים האחרונות ישראלים רבים נסעו במיוחד לחו"ל בכדי לקנות אותם, הגיעו לישראל וניתן יהיה להזמין אותם במשלוח עד הבית. מוצרי השיער כוללים נוסחה טיפולית ייחודית שמבוססת ביוטין לטיפול בשיער דליל ונשירת שיער. סדרת המוצרים כוללת תוסף תזונה עם ויטמינים ומינרלים, תרסיס נוזל ושמפו. המוצרים יימכרו במחירי השקה בחודש הראשון

מאות ישראלים טסים מדי שנה לתורכיה בכדי לבצע השתלת שיער, במכונים הנחשבים מהמובילים בעולם. בשנים האחרונות מוצר ה-Bethair אשר מומלץ ע"י משתילי השיער אשר מונע נשירה ומעודד צמיחה, הפך לפופולרי גם בקרב הקהל הישראלי וכעת, ניתן יהיה להזמין את המוצרים מהארץ.

מוצרי Bethair כוללים נוסחה טיפולית ייחודית אשר מבוססת ביוטין לטיפול בשיער דליל ונשירת שיער. המוצרים, מחזקים את סיב השערה ומשפרים את הנפח של השערה. סדרת המוצרים מבוססת על חומרים אשר נבדקו ונמצאו כמתאימים לטיפול בשיער ומאושרת ע"י משרד הבריאות.

"מדובר במוצרים שמטפלים בבעיה מהשורש ומומלצים לכל מי שחווה נשירת שיער או מעוניין לעבות את השיער", מספרים בחברה. בשנים האחרונות, הפכו מוצרי ה-Bethair לתחליף להשתלת השיער לאחר שהוצגו תוצאות מדהימות ושיפור משמעותי בטיפול במוצר בקרב לקוחות.

המוצרים, יימכרו באמצעות מוקד טלפוני ייעודי ולקוחות ייהנו ממשלוח עד הבית

למידע נוסף:

     

    דילוג לתוכן