יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / סובלים מכאבי גב, ברכיים או בעיות אורתופדיות שונות? הכירו את הטכנולוגיה הישראלית שזוכה להצלחה ברחבי העולם

סובלים מכאבי גב, ברכיים או בעיות אורתופדיות שונות? הכירו את הטכנולוגיה הישראלית שזוכה להצלחה ברחבי העולם

בי קיור לייזר. טיפול בבעיות גב

פיתוח ישראלי המשלב את טכנולוגיית הלייזר הרך הוצגה בשנה שעברה באחת מתערוכות הרפואה הנחשבות בעולם ונחשבת לפריצת דרך לטיפול בבעיות אורתופדיות שונות. בכירי האורתופדיה החלו להמליץ על המכשיר הישראלי שמחקרים רבים הציגו את יעילותו. החברה הישראלית תעניק לסובלים מבעיות אורתופדיות את המכשיר לתקופת התנסות של 30 יום.

המכשיר הישראלי "בי קיור לייזר" המשלב את טכנולוגיית הלייזר הרך זוכה לשבחים רבים ברחבי העולם הודות לסקרים והמלצות האורתופדים הבכירים. הטכנולוגיה המוטמעת במכשיר מעודדת שחרור אנדורפינים שגורמים לשיכוך כאבים ומפחיתה את ייצור החומרים מתווכי הדלקת שמסייעים לטיפול בשורש הבעיה.

"מדובר במכשיר ביתי שבמידה ויותר מאדם אחד במשפחה סובל מבעיות אורתופדיות, כל המשפחה יכולה להשתמש בו והוא מחזיק למשך שנים." מספרים בחברה. המכשיר יעיל לטיפול בכאבי גב תחתון, דלקות מפרקים, כאבי ברכיים, גיד קרוע, כאבי צוואר ובעיות אורתופדיות שונות.

בחודשים האחרונים גם ספורטאים בארץ ובעולם החלו להשתמש במכשיר במטרה לטפל בבעיות דלקתיות ולהפחית את הכאב שנוצר מהאימונים האינטנסיביים. המכשיר, אינו מצריך אישור רפואי ומתאים לכלל הגילאים.

החברה הישראלית מציעה לסובלים מבעיות אורתופדיות להתנסות במכשיר למשך כ-30 יום:
(בכפוף לתקנון או במחיר התנסות).

למידע נוסף:

דילוג לתוכן