יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / השקעות / ענקית הנדל"ן האירופאית במבצע חסר תקדים: רכשו דירת יוקרה עם הון עצמי של 90,000 ₪ ומקבלים חופשה חלומית בגיאורגיה

ענקית הנדל"ן האירופאית במבצע חסר תקדים: רכשו דירת יוקרה עם הון עצמי של 90,000 ₪ ומקבלים חופשה חלומית בגיאורגיה

בטומי - אתר הנופש הפופולרי

, מחברות הנדל"ן הגדולות באירופה הודיעה הבוקר (א') על מבצע חסר תקדים לקהל הישראלי: דירות אחרונות בפרויקט היוקרה שצפוי להיות הסמל של בירת הבילויים בטומי יימכרו לבעלי הון עצמי של 90,000 ₪ בלבד. הרוכשים, יקבלו חופשה חלומית בגיאורגיה. "ההשקעה בבטומי הפכה לאטרקטיבית במיוחד, מחירי השכירות מייצרים הכנסות של עד כ-12% בשנה ומחירי הנדל"ן עולים מדי שנה. הצפי הוא לעלייה של 20% לפחות תוך מס' שנים"

פספסתם את עליות המחירים בערים באר שבע ותל אביב? בטומי היא תאפשר לכם ליהנות מעליית ערך הנכס, כאשר מחירי הנדל"ן מזנקים מדי שנה. בימים אלו, לקראת סיום פרויקט היוקרה של Terrassa בבטומי, פרויקט שיכלול חדר כושר, בריכה, סאונה ומסעדות על חופי הים בבטומי, ענקית הנדל"ן האירופאית הודיעה שתעניק לישראלים אפשרות לקנות דירת יוקרה מרוהטת ומאובזרת עם הון עצמי של 90,000 ₪ בלבד. לאור חגיגות סיום המגדל היוקרתי של בטומי, החברה תעניק חופשה חלומית לכל רוכש.

בחודשים האחרונים מאות ישראלים רכשו דירה בפרויקט היוקרה ונהנו מעליית ערך הנכס, כאשר בבטומי מחירי הנדל"ן עולים מדי שנה. הפרויקט היוקרתי של Terrassa צפוי להיות האייקון של העיר לאור מיקומו המרכזי בעיר, מול חוף הים, שמציע לתיירים ליהנות ממגוון האטרקציות וחופי הרחצה.

כלל הרוכשים ייהנו מליווי מלא של עורך דין ישראלי והפקדת כספי השכירות לחשבון הבנק שלהם

לפני כשנה חתמה Terrassa Group, מחברות הנדל"ן הגדולות באירופה הסכם עם חברה ישראלית, במסגרתה, עורך דין ישראלי ילווה את הרוכשים ויהיה אחראי להעביר את כספי השכירות ישירות לחשבונות המשקיעים. ההצלחה מיהרה להגיע: לאור המחירים האטרקטיביים, השכירות החודשית הגבוהה ועליית מחירי הנדל"ן בבטומי, מאות ישראלים רכשו דירות בפרויקט שהופך לסמל של העיר.

"בטומי נחשבת ליעד ההשקעות האטרקטיבי ביותר באירופה ומספקת הזדמנות לכל אחד לקנות נכס (שרשום על שמו בטאבו) וליהנות מעליית ערך ורווחים נאים משכירות." מספר גורם בענף. עורך דין ישראלי ילווה את כלל הרוכשים לאורך כל תהליך הרכישה.

דילוג לתוכן