יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "הזינוק של בטומי": כך הפך מגדל היוקרה "הישראלי" לאחד מהפרויקטים המפוארים באירופה – החברה הודיעה על מכירת הדירות האחרונות

"הזינוק של בטומי": כך הפך מגדל היוקרה "הישראלי" לאחד מהפרויקטים המפוארים באירופה – החברה הודיעה על מכירת הדירות האחרונות

הזינוק של בטומי בנדל"ן

"כ-200 משקיעים ישראלים יכולים להיות מרוצים": מחירי הדירות בפרויקט היוקרה של בטומי, בו נמכרו כ-200 דירות לישראלים, לא מפסיקים לעלות והמגדל זוכה לכותרות בעיתונים המקומיים, שבין הרוכשים מפורסמים ואנשי עסקים בכירים בגיאורגיה. מגדל היוקרה בעיר הנופש נבנה על חופי הים בבטומי ויציע בריכת שחיה, מכון ספא יוקרתי, חדר כושר וקניון עם מותגי יוקרה. המשקיעים בפרויקט מקבלים הטבה משמעותית בהשכרת הנכס, בשנתיים הראשונות.  המחיר: מ-150,000 ₪ בלבד לדירה מרוהטת ומאובזרת קומפלט, לפי בחירת הרוכש. הצפי שדירות בפרויקט יכניסו לבעליהם כ-9-12% בשנה, לצד עליית ערך משמעותית של הנכס בגמר הפרויקט המתקרב.

לפני מספר חודשים החלה אחת מחברות הנדל"ן הגדולות באירופה לבנות פרויקט יוקרה על חופי הים בבטומי. החברה, שיווקה בין היתר את הפרויקט בקרב הקהל הישראלי, שמיוצג ע"י עורך דין ישראלי, וההצלחה מיהרה להגיע – כ-200 ישראלים רכשו דירות בפרויקט, שזוכה בחודשים האחרונים לכותרות רבות באתרים המקומיים בגיאורגיה.

"המגדל הפך להיות סמל של אתר התיירות והבילוי, הוא ממוקם בלב שדרת הבילויים של בטומי, שלידו בתי קזינו רבים, ועל חופי הים." מספר אחד מהישראלים המתגוררים בבטומי. כיום, נפתח "שוק משני" של אנשים שרוכשים דירות מכאלו שקנו במחירים גבוהים. אנשים מאמינים שהפרויקט יהיה הסמל של העיר בעתיד" מוסיף.

Terrassa חתמה בחודש אוקטובר על הסכם שיווק עם עורך דין ישראלי במסגרתו תקצה כ-220 דירות לשוק הישראלי. נכון להיום על פי ההערכות נותרו כ-12-15 יחידות בלבד. במסגרת העסקה, ישראלים יכולים להשקיע כ-150,000 ₪ כאשר הם מקבלים הטבה משמעותית בהשכרת הנכס, בשנתיים הראשונות. בימים אלו עורכי הדין מציעים את הדירות האחרונות בפרויקט, כאשר גם בעלי הון עצמי של 90,000 ₪ יכולים לקנות דירה. החברה, הודיעה על מכירת הדירות האחרונות בפרויקט והטבה ייחודית שתינתן לרוכשים האחרונים.

דילוג לתוכן