יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / הזדמנות בצל הקורונה: לאחר ש-90% מהמשרדים בפרויקט המרכזי בבסיס צריפין נמכרו, החל השיווק בקומות הפרימיום

הזדמנות בצל הקורונה: לאחר ש-90% מהמשרדים בפרויקט המרכזי בבסיס צריפין נמכרו, החל השיווק בקומות הפרימיום

אילה טאוורס - קומות הפרימיום

תוכניות הענק באזור שיכללו עשרות אלפי מ"ר של משרדים ומסחר ואלפי יחידות דיור חדשות, הובילו את השוק להאמין שמחירי הנדל"ן בפארק העסקים החדש בגוש דן יאמירו בשנים הקרובות. לאחר ש-90% מהמשרדים בפרויקט המרכזי AYALA TOWERS נמכרו, החל השיווק של קומות הפרימיום.

"אנשים מבינים שנדל"ן זה לנצח ויש לנצל הזדמנויות": לאחר אינספור כתבות באתרי החדשות על פארק העסקים החדש בצריפין, צפויה להסתיים בקרוב המכירה של המשרדים במגדלים המרכזיים – AYALA TOWERS, המגדלים שיהיו בלב מרכז העסקים החדש.

בחודשים האחרונים בעקבות משבר הקורונה ישראלים רבים אשר משכו את כספי קרנות הנאמנות והפנסיה וחוששים מהתנודות בשוק ההון מחפשים אפיקי השקעה יציבים ובעיקר, לנצל את ההזדמנויות שנוצרו בעקבות המשבר. "תוכניות הענק בצריפין שצפויות להוביל לכך שהאוכלוסייה באזור תכפיל עצמה בשנים הקרובות מושכות משקיעים רבים למתחם העסקים החדש. כיום, יש הזדמנות לרכוש משרדים במגדל המרכזי בפארק במחירים נמוכים למ"ר והצפי הוא שהמחירים יכפילו ואף ישלשו עצמם כשיאכלסו את המשרדים והדירות באזור".

הזדמנות של אחת לעשור במיקום מנצח ותשואה של 8%-10% בשנה נוסף לעליות ערך

פארק העסקים שקם בימים אלו על חורבותיו של בסיס צריפין המיתולוגי, נמצא באחד המיקומים המרכזיים במדינה- לב גוש דן, כשמקיפים אותו ראשון לציון, רמלה, לוד, באר יעקב ונס ציונה ובצמוד לכבישים הראשיים 44, 431, 4313 וכביש 200 החדש. פרויקט AYALA TOWERS כולל שני מגדלי משרדים בני 17 קומות המשתרעים על שטח של 38 אלף מ"ר ויכלול כ-300 משרדים מעל לקומות מסחר. בין המגדלים מחברת פיאצה הכוללת בתי קפה מסעדות וחנויות.

אם מסתכלים על המחירים במגדלים המרכזיים בת"א ניתן להבין את ההזדמנות הטמונה במגדל המרכזי בפארק העסקים המבטיח בצריפין – מחירי המשרדים בקומות הגבוהות מגיעים למיליוני שקלים והמחירים בת"א מיצו עצמם. "השקעה במגדל המרכזי בפארק העסקים בצריפין היא יציבה ותמיד תהיה בעלת ביקושים גבוהים. מתי ראיתם משרדים במגדלים מרכזיים ריקים?" מספר גורם בחברה.

מהחברה נמסר כי שיווק קומות הפרימיום צפוי להסתיים בשבועות הקרובים.

דילוג לתוכן