יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / פנינת הנדל"ן של העשור: כך עתיד להפוך פארק העסקים החדש בצריפין למקום בו יבקרו למעלה מ-100,000 אנשים ביום

פנינת הנדל"ן של העשור: כך עתיד להפוך פארק העסקים החדש בצריפין למקום בו יבקרו למעלה מ-100,000 אנשים ביום

פארק העסקים החדש בצריפין

עשרות אלפי יחידות דיור חדשות, פארק תעסוקה עצום שישמש את תושבי גוש דן, מרכזי תרבות ומסחר ובית העירייה החדש: פינוי בסיס צריפין ותוכניות הענק המתוכננות הפכו את האזור לפנינת נדל"ן שצפויה בו עליית מחירים מטאורית. בימים אלו מאות משקיעים מתעניינים ברכישת משרדים בצמד הבניינים המפוארים AYALA TOWERS שיהיו במרכז המתחם ונמכרים לבעלי הון עצמי של 275,000 ₪ בלבד.

"מתחם העסקים והבילוי החדש של גוש דן": במיקום המרכזי של גוש דן ובסמוך לכבישים מרכזיים ומאות אלפי תושבים המתגוררים בראשון לציון נבנית בימים אלו "עיר העסקים החדשה" שתכלול עשרות אלפי יחידות דיור, מרכזי תרבות, מגדלי משרדים מפוארים ואתרי בילוי שונים. עפ"י ההערכות למעלה מ-100,000 איש יבקרו מדי יום במתחם שצפוי להפוך ל"תל אביב הבאה" ולשמש את תושבי גוש דן.

בחודשים האחרונים פורסם כי מגוון חברות הייטק ותאגידים התעניינו ברכישת שטחים ב-2 מהמגדלים שצפויים להיות המרכזים והמפוארים ביותר במתחם – מגדלי Ayala Towers אשר יתפרסו על פני כ-38,000 מ"ר. למרות הביקוש האדיר וההצלחה הגדולה בשיווק, החברה המשווקת של הפרויקט טרם העלתה מחירים ומשרדים בפרויקט נמכרים לבעלי הון עצמי של 275,000 ₪ בלבד.

"המשקיעים מאמינים בצמד המגדלים המרכזיים של פארק העסקים החדש"

מגדלי Ayala Towers ייבנו בלב מרכז העסקים החדש וצפויים להפוך לסמל המרכזי של המתחם הודות לעיצובם ומיקומם, מה שגורם למשקיעים רבים להאמין בפרויקט. "בכל אזור עסקים חדש יש את הבניינים המרכזיים והמבוקשים ביותר שתמיד יהיו בתפוסה מלאה." מספר אחד המשקיעים בפרויקט. "פארק העסקים החדש נבנה בלב גוש דן ובו יהיה בניין העירייה ומרכזי תרבות, מה שמבטיח את התנועה הגדולה במתחם."

עפ"י ההערכות בענף, מחירי הנדל"ן באזור צפויים לעלות בצורה משמעותית הודות לבנייתן של עשרות אלפי יחידות הדיור באזור ופתיחתה של הרכבת הקלה.

דילוג לתוכן