יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / השקעות / הטירוף סביב המשרדים האחרונים במגדל צריפין: חברות ענק צפויות להשכיר את המשרדים שייצרו למשקיעים כ-7-9% תשואה בשנה

הטירוף סביב המשרדים האחרונים במגדל צריפין: חברות ענק צפויות להשכיר את המשרדים שייצרו למשקיעים כ-7-9% תשואה בשנה

אילה אגם - משרדים בפארק צריפין

כ-19 אלף מטר נמכרו במגדלי Ayala Towers שבפארק צריפין, המגדלים המרכזיים בפארק העסקים החדש אליו צפויות לעבור החברות הגדולות בישראל. לאחרונה, הודיעה אילה אגם על משרדים אחרונים שיימכרו לבעלי הון עצמי של 340 אלף שקלים בלבד. ההערכות הן שהשכירות החודשית תייצר למשקיעים כ-7-9% תשואה בשנה וערך המשרדים צפוי לזנק משמעותית לקראת האכלוס

לאחר שנים של דיונים בנוגע לפינוי מחנה צריפין, הוחלט לפנות את המחנה ולהקים פארק עסקים שסביבו עשרות אלפי יחידות דיור. תוך זמן קצר פארק העסקים הפך להבטחה הגדולה של גוש דן כאשר למעלה מ-19 אלף מ"ר כבר נמכרו. "משקיעים יודעים שבמגדל המרכזי של הפארק תמיד יהיו שוכרים וישנם שיחות עם החברות הגדולות ביותר שישכירו שטחים עצומים במגדל". מספר גורם בענף. "תארו לכם שהיו מוכרים שטח במגדל המבוקש ביותר בתל אביב – מה הסיכוי שהוא לא יהיה מושכר?" מוסיף גורם.

בין הרוכשים במתחם צריפין ניתן למנות בכירים בתעשייה, אנשי צבא ומגוון אנשי עסקים שרכשו שטחים גדולים. לאחרונה, הודיעה חברת "אילה אגם" שיוזמת את הפרויקט, כי תציע יחידות אחרונות לבעלי הון עצמי של 340 אלף שקלים בלבד. "המחירים בפארק עדיין כרבע מהמחירים בת"א ובעלות של כ-7,350 ₪ למ"ר בלבד, בעוד שבת"א המחירים מגיעים ל15-25 אלף שקל למ"ר."

בשבועיים הקרובים צפויה החברה לסיים את מכירת המשרדים בפרויקט, שיחשב לאחד מהפרויקטים המסחריים המוצלחים ביותר הן מבחינת היקף המכירות והן מבחינת זמן המכירה. בחודשים האחרונים פורסמו מגעים של כמה מהחברות הגדולות במשק בנוגע להשכרת קומות שלמות במתחם.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן