יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / "הכנס השנתי על שוק המשרדים בישראל": בואו להשתתף בכנס ההשקעות באפיק הנדל"ני הצומח ביותר בישראל ב-3 השנים האחרונות

"הכנס השנתי על שוק המשרדים בישראל": בואו להשתתף בכנס ההשקעות באפיק הנדל"ני הצומח ביותר בישראל ב-3 השנים האחרונות

בשנתיים האחרונות השקעות במשרדים הפכו לפופולריות במיוחד בקרב ישראלים: האפשרות לרכוש נכסים במאות אלפי שקלים בלבד וליהנות מהכנסות שכירות דומות להכנסות שכירות של דירה, הטבות המס מהם נהנים המשקיעים והתשואות הגבוהות, הובילו משקיעים רבים לרכוש משרד להשקעה. בכנס ההשקעות שייערך ב-10.12 בתל אביב, בו ייקחו חלק בכירים בענף הנדל"ן, יתקיימו הרצאות בנוגע לניתוח הזדמנויות השקעה שונות, מה הופך רכישת משרד בישראל לאטרקטיבית יותר על פני רכישת דירה, מה הרווחים הצפויים מכך, מה חשוב לדעת ולבדוק לפני שמקבלים החלטה כזו  ועוד נושאים חשובים נוספים. בנוסף, יוצג פרויקט המשרדים Ayala Towers  שייבנה בפארק העסקים החדש של גוש דן.

הכנס השנתי של ענף המשרדים

לאחר שנים בהם נערכו דיונים בנוגע לפינוי בסיס צריפין והקמת פארק העסקים הענק במקום, החלה הבנייה של הפארק שעתיד לשנות את מפת העסקים של גוש דן. חברת אילה אגם, מחברות הנדל"ן המובילות בישראל האחראית על בנייתם ומסירתם של אלפי יחידות והקמתם של אלפי מ"ר של מסחר ומשרדים, תערוך את כנס ההשקעות השנתי בנושא שוק המשרדים בישראל. בכנס, ייקחו חלק למעלה מ-100 משקיעי נדל"ן ויתקיימו הרצאות בנוגע לשוק המשרדים בישראל ובחינת הזדמנויות ההשקעה באפיק הנדל"ני הצומח ביותר בשלוש השנים האחרונות. בין הדוברים יהיו מר אוהד דנוס, מי שהיה יו"ר לשכת השמאים בישראל, מר ניסים גוזלן , ראש מועצת באר יעקב ומר איתן לוי , שותף מייסד בחברת הנדל"ן אילה אגם.

הכנס יציג מגוון נושאים:

  • אטרקטיביות ההשקעה הקיימת בשוק המשרדים הצומח.
  • היתרונות ברכישת משרד.
  • כיצד ניתן ליהנות מהכנסה שוטפת וקבועה משוכרים
  • כיצד בוחרים השקעה מתוך מגוון רחב של חברות המציעות פרויקטים בשוק?
  • מהן הנושאים המשפטיים ושיקולי המס שיש לקחת בחשבון לקראת הרכישה?

בנוסף, תציג החברה את פרויקט Ayala Towers שעתידים להיות המגדלים המפוארים ביותר בלב פארק העסקים, תחתם יבנה פאטיו מרהיב שיכלול מסעדות, בתי קפה ושטחי מסחר רבים. החברה תציע רכישת משרדים בשטח של החל מ-90 מטר, שעשויים להניב לרוכשים הכנסה חודשית ותשואה שנתית של כ-8%-10% בשנה.

דילוג לתוכן