יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / בלב מתחם עסקים ולצד אלפי יחידות דיור: שטחי מסחר בעכו יימכרו מ-436,000 ₪ בלבד; ייצרו כ-9-11% תשואה משכירות

בלב מתחם עסקים ולצד אלפי יחידות דיור: שטחי מסחר בעכו יימכרו מ-436,000 ₪ בלבד; ייצרו כ-9-11% תשואה משכירות

cam_03_sunset

במתחם העסקים החדש "שערי עכו" צפויים לעבור מאות אלפים מדי יום ולצידו ייבנו תחנות הרכבת והמטרונית ואלפי יחידות דיור. כ-7,000 מ"ר של שטחי מסחר בעיצוב חדשני נבנים בימים אלו בלב המתחם שצפוי להפוך לאחד ממרכזי הקניות המובילים בצפון. שטחי מסחר יוקרתיים עם תקרות בגובה של כ-6 מטרים יימכרו מ-436,000 ₪ בלבד. על פי ההערכות, שטחי המסחר צפויים לייצר כ-9-11% תשואה בשנה

אחד ממתחמי הדגל של הצפון החל את מכירת שטחי המסחר בהם צפויים לבקר כמאה אלף איש מדי יום. שטחי המסחר ממוקמים בלב פארק העסקים החדש ב"שערי עכו", פארק שיכלול מאות אלפי מ"ר של משרדים לצד אלפי יחידות דיור. מי שאמונה על הפרויקט היא חברת הנדל"ן אילה אגם, מחברות הנדל"ן המובילות בארץ אשר אכלסה לאורך השנים אלפי יחידות דיור ומגדלי משרדים.

משקיעי שטחי המסחר צפויים ליהנות הן מעליית ערך והן מתשואות משכירות של כ-9-11%. משקיעי חברת אילה אגם, אשר הקימה את מגדלי Ayala Towers בלב פארק צריפין, נהנו מעליית ערך של עשרות אחוזים לאורך השנים, והצפי הוא שלקוחות החברה ירכשו שטחים נרחבים גם בפרויקט הנוכחי.

בחברה מספרים: "אנו גאים לבנות את אחד ממתחמי העסקים האיכותיים בישראל שישרת מאות אלפי תושבים מדי יום. יצרנו מתחם יוקרתי עם מפרט עשיר, עיצוב חדשני ושטחי מסחר עם תקרות בגובה של כ-6 מטרים שיהיו מהיפים בישראל".

למידע נוסף>>

    דילוג לתוכן