יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / תשואות שעשויות להגיע גם לכ8%-10% בשנה בישראל: חברת אילה אגמ הודיעה על מכירתם של כ-90% מהמשרדים במגדלי Ayala Towers

תשואות שעשויות להגיע גם לכ8%-10% בשנה בישראל: חברת אילה אגמ הודיעה על מכירתם של כ-90% מהמשרדים במגדלי Ayala Towers

תשואות שעשויות להגיע גם לכ8%-10% בשנה בישראל

פארק העסקים החדש בגוש דן שנבנה על שטח בסיס צריפין, הוכתר כפארק העסקים הבא של גוש דן והצפי הוא לזינוק חד במחירי הנכסים בעת פתיחתו. חברות הייטק גדולות ותאגידים כבר הודיעו שברצונם לעבור למגדלים המרכזיים בפארק, מגדלי Ayala Towers שכ-90% משטחי המשרדים בו כבר נמכרו. כך תבטיחו לעצמכם תשואה שנתית של 8%-10% בשנה עם הון שצמי של 190,000 ש"ח בלבד.

מיקומו האטרקטיבי של הפרויקט, הקרבה לערי גוש דן ונתיבי התחבורה המרכזיים, נוסף לתוכניות הבנייה שיכללו שכונה חדשה עם עשרות אלפי יחידות דיור, הובילו לכך ש-90% משטחי המשרדים במגדלים המרכזיים בפארק נמכרו. עפ"י ההערכות, שטחי הנדל"ן באזור צפויים לזנק והמשקיעים צפויים ליהנות מרווח אדיר בעת פתיחת המרכז.

לאחר שהוכתר ב-The Marker "כמתחם הצפוי להיות מהמבוקשים ביותר בישראל", המשרדים במגדלי Ayala Towers צפויים לייצר למשקיעים תשואות שנעות בין 8%-10% בשנה כתוצאה מהכנסות השכירות, והרווח הגדול שצופים בשוק יבוא לידי ביטוי בעליית שווי מחירי הנדל"ן באזור בעת פתיחת המתחם.

את הפרויקט ילווה אחד מהבנקים הגדולים בישראל וכיום משקיעים יכולים לרכוש יחידות משרדים עם הון עצמי החל מ- 190,000 ₪ בלבד.

דילוג לתוכן