יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "על פסגת ירושלים": דירות 3 חדרים בבנייני הבוטיק של קריית יובל ימכרו החל מ-1.956 מיליון ש"ח בלבד

"על פסגת ירושלים": דירות 3 חדרים בבנייני הבוטיק של קריית יובל ימכרו החל מ-1.956 מיליון ש"ח בלבד

כ-60% מהדירות בבנייני הבוטיק שמקימה אבני דרך בשיתוף צברים בקריית יובל נמכרו תוך חצי שנה בלבד, פרויקט הבוטיק יכלול 5 בניינים במיקום הגבוה ביותר בקריית יובל ויציע נוף מרהיב על עמק הרפאים, קניון מלחה והגן התנכ"י בירושלים. דיירי הפרויקט ייהנו משטחים ירוקים, פארקים, שבילי הליכה ופינות משחק מתחת לבית.

דירות 3 חדרים בפרויקט נמכרות החל מ-1.956 מיליון ש"ח בלבד, 4 חדרים החל מ-2.4 מיליון ש"ח. כמו כן, ישנן דירות 5 חדרים לצד דירות קרקע ופנטהאוזים ענקיים. לאור המחיר האטרקטיבי יש צפי להשבחה משמעותית במחירי הדירות בסיום הבנייה. עוד פורסם כי להערכת השמאי ראובן כהן, הליכי ההתחדשות העירונית, לצד קו הרכבת הקלה,  יביאו להמשך עליית מחירים בשנים הקרובות.

הבנייה של בנייני הבוטיק של קריית יובל החלה על ידי זרוע הביצוע של אבני דרך. פרויקט המגורים המרהיב שמקימה אבני דרך בשיתוף צברים על פסגת קריית יובל מציע נוף מרהיב הצופה לירושלים בסביבה ירוקה ושקטה. הפרויקט, מציע דירות במחירים אטרקטיביים במיוחד ביחס לפרויקטים בסביבה, מה שהוביל לכך שכ-60% מהדירות בפרויקט נמכרו תוך חצי שנה בלבד. הצפי הוא, שבמועד סיום הבנייה הדיירים ייהנו מהשבחה משמעותית של הדירות.

הפרויקט, הינו הסנונית הראשונה בתנופת הבנייה שתשנה את פני האזור בשנים הקרובות ומבוקש במיוחד גם בקרב משקיעים, שרואים בדירות בפרויקט פוטנציאל השבחה משמעותי. בשבועות הקרובים יינתנו לרוכשים מחירים מיוחדים לרגל התחלת הבנייה כאשר דירות 3 חדרים יימכרו בפחות מ-2 מיליון שקלים.

מיקום מעולה במרכז השקט של קריית יובל, נוף פתוח יפיפה מהדירות ומרחק הליכה מכל השירותים הקהילתיים לצד סטנדרט גבוה במיוחד של דירות, זה סוד הקסם של הפרויקט". מספרים בסביבתו. שכונת המגורים הצעירה בקרית יובל החדשה מאפשרת לגור בלב העיר ולהרגיש ביישוב קהילתי.

המחירים המיוחדים לרגל התחלת הבנייה של הפרויקט הינם לזמן מוגבל.

דילוג לתוכן