יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / אבגד מקימה בעין הים שכונה של 20 קוטג׳ים יוקרתיים בני 3 עד 4 קומות הכוללים מעלית ובריכה פרטית ובמרחק נגיעה מהחוף הקסום של עין הים

אבגד מקימה בעין הים שכונה של 20 קוטג׳ים יוקרתיים בני 3 עד 4 קומות הכוללים מעלית ובריכה פרטית ובמרחק נגיעה מהחוף הקסום של עין הים

חלום מגורים הופך למציאות. במרחק נגיעה מחוף הים בשכונת גבעת אולגה, אזור מתפתח במיוחד שצפוי להיות "עיר ימים הבאה", מקימה אב-גד שכונת יוקרה עם 20 קוטג'ים מרהיבים – כל אחד מהם יציע מפרט עשיר במיוחד, רצפה מחוממת, מטבח פרימיום וכמובן בריכה פרטית, שתמוקם בחצר או בקומת הגג לבחירת הרוכשים ותכלול גם דוגמת פסיפס בהתאמה אישית. האזור בו נבנית השכונה הוא ביתם של כמה ממוסדות החינוך האיכותיים בישראל, ובשנים הקרובות הוא צפוי לעבור מהפכת התחדשות של ממש עם כ-10,000 יח"ד חדשות, שדרת מסחר ומתחמי תעסוקה ותיירות.

אב-גד בחרה להקים את השכונה באזור זה בזכות המיקום הקסום בסמוך לחוף הים ובזכות הפוטנציאל האדיר שטמון בו, פוטנציאל שצפוי לבוא לידי ביטוי כבר בשנים הקרובות עם תהליכי התחדשות עירונית מאסיביים בכל רחבי השכונה: כ-10,000 יחידות דיור חדשות, שטחי מסחר, אזור מלונות ופיתוח סביבתי עשיר. כבר היום נחשב אזור עין הים כאטרקטיבי במיוחד להשקעה, והוא צפוי ליהנות מעליית ערך משמעותית ככל שיתקדמו התוכניות בשטח.

החזון שמוביל את הפרויקט נועד להעניק לדיירים חוויית מגורים יוקרתית ועשירה, עם מפרט שלא היה מבייש גם את הווילות המפוארות בקיסריה הסמוכה.

"הרוכשים יוכלו ליהנות מקוטג'ים מפנקים ולחיות במרחק נגיעה מהחופים הקסומים של עין ים. כמו כן, הם ייהנו מגישה מהירה לכביש החוף, מקרבה למגוון מוקדי הבילוי ומתחמי התעסוקה שבאזור ומכל האפשרויות שהאזור יציע בעתיד", מספרים בחברה.

מחירו של קוטג' יוקרתי בשכונה החדשה יעמוד על החל מ-5.88 מיליון ₪.

למידע נוסף >>

     

    דילוג לתוכן