יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / עתיד נקי? למעלה מ-1,000 עורכי דין הודיעו שיתמכו בעו"ד אבישי ריינמן לראשות הלשכה

עתיד נקי? למעלה מ-1,000 עורכי דין הודיעו שיתמכו בעו"ד אבישי ריינמן לראשות הלשכה

עתיד נקי - עו"ד אבישי ריינמן

לאחר אינספור מחדלים ואי אילו אירועים שהשחירו את שמה של לשכת עורכי הדין בשנה האחרונה, ייערכו ב-18 ליוני בחירות לראשות הלשכה. אחד המועמדים האלמוניים שזוכה לאחרונה לתמיכה גדולה הוא עורך הדין אבישי ריינמן מסיעת "עתיד נקי".

למעלה מ-1,000 עורכי דין נרשמו כתומכיו במטרה לרענן את הלשכה ולייצר שינוי שיביא לעתיד חדש ונקי. מטרת הסיעה היא להפוך את לשכת עורכי הדין לשקופה ונקייה מאינטרסים ומהלכים מפוקפקים.
מצע הבחירות של ריינמן כולל הצבעות אינטרנטיות שקופות בקרב כלל עורכי הדין בגין כל הוצאה של למעלה מחצי מיליון ₪ בכדי למנוע הוצאות למטרת קידום אינטרסים אישיים, התחייבות על וועדות מצולמות גם בבחירת חברות הביטוח שישרתו את לשכת עורכי הדין (לאחר שבשנים האחרונות 2 חברות ביטוח בלבד התחרו על כספם של עורכי הדין) כולל יציאה למכרז בקרב כל חברות הביטוח שיוזיל את עלויות לעורכי הדין ויעניק להם את הכיסוי המירבי.

הגנה על עורכי דין, קידום צעירים, פטור לנשים לאחר לידה ואנשי מקצוע בתחילת הדרך

התשלום השנתי של עורכי הדין ללשכה עומד על כ-1,000 ₪ בשנה ומקנה להם את חידוש הרישיון. כחלק ממצע הבחירות ריינמן מקדם הצעה במסגרתה נשים לאחר לידה, עורכי דין שאין באפשרותם לעבוד מסיבות רפואיות ועצמאיים אשר מרוויחים מתחת לשכר הממוצע במשק ייהנו מפטור עבור התשלום. בנוסף, ריינמן מתחייב לקדם גם את עורכי הדין הנמצאים בתחילת דרכם במקצוע, ומעוניין להביא למצב לפיו בשנתיים הראשונות לעבודתם יוענקו להם הטבות וכניסה ללא תשלום לכנס במלון או בית הארחה.
דבר נוסף, מדי שנה מוגשים תלונות מצד לקוחות כנגד אלפי עורכי דין. ריינמן מתחייב לקדם הצעה במסגרתה על מנת להגיש תלונה כנגד עורכ דין יידרש תשלום אגרה, זאת במטרה למנוע תלונות שווא. תשלומי האגרה ישמשו לרווחת עורכי הדין.

אולי יעניין אתכם…

כרטיס ההטבות החדש של מפעל הפיס שובר שיאים!

דילוג לתוכן