יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / השקעה של 250,000 ₪ ותשואה שנתית ממוצעת של כ-10%: הכירו את פרוייקט היוקרה של קבוצת הנדל"ן ארכי גרופ בבעלות מר מני בניש קונסול הכבוד של גיאורגיה בישראל.

השקעה של 250,000 ₪ ותשואה שנתית ממוצעת של כ-10%: הכירו את פרוייקט היוקרה של קבוצת הנדל"ן ארכי גרופ בבעלות מר מני בניש קונסול הכבוד של גיאורגיה בישראל.

ARCHI - השקעה בגיאורגיה עם חברה ישראלית

חברת ARCHI בבעלות מר מני בניש קונסול הכבוד של גיאורגיה בישראל, מקימה בימים אלו פרויקט יוקרתי באחת מהערים הכדאיות ביותר להשקעה באירופה, טביליסי, בירת העסקים של גיאורגיה. יותר מ-700 דירות בפרויקט היוקרתי כבר נמכרו. דירות בפרויקט נמכרות החל מ-250,000 ₪ בלבד הכוללות ריהוט, אבזור ומוצרי חשמל.

חברת ARCHI הוותיקה בבעלות איש העסקים וקונסול הכבוד של גיאורגיה בישראל, מר מני בניש, מסתערת על שוק הנדל"ן הישראלי והודיעה כי מכרה כבר למעלה מ-700 דירות בפרויקט היוקרה בטביליסי. החברה, מציעה דירות בפרויקט היוקרה ISANI באחת מהשכונות המבוקשות ביותר בטביליסי, המשקיפה על נהר הקורה המדהים, בה מתגוררים אנשי עסקים, דיפלומטים מכל רחבי העולם ואוכלוסייה מקומית אמידה. דירות מרוהטות ומאובזרות נמכרות החל 250,000 ₪ בלבד.

טביליסי הפכה בשנים האחרונות לאחד ממוקדי ההשקעות הפופולריים ביותר בעולם: השכר הממוצע בעיר עולה מדי שנה, הממשלה מעניקה הטבות למשקיעים ואינה גובה מס רכישה ומס על משקיעים. כמו כן, מגוון חברות ענק בינלאומיות פועלות בעיר, מה שמוביל לאוכלוסייה איכותית ומבוססת ברחבי העיר שיוצרת עבור המשקיעים תשואה ממוצעת של כ-10% בשנה.

דירת יוקרה עם נוף מרהיב לנהר הקורה בשכונה המבוקשת בעיר העסקים

חברת ARCHI הוקמה לפני למעלה מעשור ונחשבת לאחת מחברות הנדל"ן המובילות בגיאורגיה. החברה, מסרה למשקיעים כבר למעלה מ-1,500 דירות שמאכלסות כ-10,000 דיירים ובנתה בין היתר מרכזי קניות, שטחי מסחר, משרדים ובתי מלון בעיר. בסקר "סונאר" היוקרתי נבחרה החברה למותג הנדל"ן המוכר ביותר במדינה.

החברה, מנהלת עבור המשקיעים את הנכסים ואחראית על התפעול השוטף של הנכס לרבות השכרת הנכס, גבייה מהשוכרים והעברת התשלום למשקיעים, מה שמעניק שקט וביטחון למשקיע. בעסקה, המשקיעים ישלמו את כספם רק לאחר הרישום בטאבו על שמם.

בגיאורגיה ביקרו במהלך השנה האחרונה למעלה מ-8.5 מיליון תיירים והעיר טביליסי נחשבת בעיני רבים כ"לאס וגאס" של אירופה הודות לבתי הקזינו והמועדונים הרבים בעיר. החברה צפויה לסיים את מכירת הדירות כבר בשבועות הקרובים.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן