יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "הקסם של יפו": דירות אחרונות בפרויקט היוקרה אנדרומדה ביפו יימכרו החל מ-7 מיליון שקלים

"הקסם של יפו": דירות אחרונות בפרויקט היוקרה אנדרומדה ביפו יימכרו החל מ-7 מיליון שקלים

"לגור בחופשה": פרויקט היוקרה "אנדרומדה" מציע מגורים בלב יפו עם נוף מרהיב לחופי הים ובמתחם אקסקלוסיבי עם בריכה, מתחם ספא, מכון כושר, מועדון דיירים ואבטחה. הפרויקט, אוכלס ובימים אלו חברות הנדל"ן קרסו, שמואל וולודינגר וצמח המרמן מציעות למכירה את הדירות האחרונות. לקוחות יוכלו להגיע לסיור בפרויקט.

בלב יפו וסביב מסעדות השף הטובות ביותר בעיר, חופי הים המרהיבים וההיסטוריה העשירה נבנה מתחם היוקרה "אנדרומדה", המציע מגורים עם מתקנים כמו של בתי המלון הטובים בעולם. הפרויקט, שתוכנן ע"י האדריכל אלכס כהן ואדריכל הפנים איתי שמוטר, שואב השראה מאדריכלות יוון וחופי הים התיכון.

"מדובר בפרויקט ייחודי המציע חופשה תמידית: דיירים מסתובבים במתחם עם חלוקים ונהנים מהבריכה המפנקת, מתחם הספא וכל המתקנים השונים של המלון. מהמתחם נשקף נוף מרהיב לחופי הים הקסומים של יפו והוא נבנה על גבעת אנדרומדה המפורסמת", מספרת אלימור, מנהלת המכירות בפרויקט.

הרוכשים בפרויקט, נהנים מחברת ניהול אשר דואגת לטיפול השוטף בנכס, מהניקיון ועד הפרטים הקטנים ביותר. בימים אלו החברה תערוך סיורים ללקוחות פוטנציאליים ותציג את הדירות האחרונות במתחם הנמכרות החל מ-7 מיליון שקלים.

למידע נוסף על הפרויקט >>

    דילוג לתוכן