יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / טיפים לרכישה חכמה באמזון

טיפים לרכישה חכמה באמזון

עד לפני כמה שנים קניה מאמזון הייתה מסורבלת, אורכת זמן רב עד שהמוצר היה מגיע לארץ, עלויות השילוח היו יקרות ולמעשה על אף שהאתר היה בהתקדמות הוא עדיין היה רחוק מאיביי ואתרי סחר אלקטרוני מובילים אחרים. כיום הממשק שופר, השירות מדהים, מחירי המשלוחים ירדו בעקבות אמזון גלובאל והיוזמה לקידום אמזון והנגשתו לכל העולם וכבר יש אינספור מוצרים הנגישים גם למשלוח לישראל מאינספור ספקים ברחבי העולם. דבר נוסף ששופר משמעותית הוא מהירות המשלוח שהיא הרבה יותר מהירה מרוב אתרי הסחר ברשת.

מדוע דווקא לקנות באמזון ובאיזו שלוחה שלהם?

לאמזון יש היום הרבה יתרונות על המתחרים שלה והיא שמה את הצרכן במקום הראשון. היא שיפרה משמעותית את מהירות המשלוחים שלה ומרבית הספקים מספקים משלוח של המוצר אפילו תוך כמה ימים בלבד. האחראיות והשירות שתקבלו יהיו הרבה יותר טובים מרוב המקומות שתרכשו מהם בארץ ולרוב המשלוח יגיע גם עד דלת הבית. תוכלו לבחור ולהשוות מחירים בקלות ובמהירות ולבחון מוצרים אפילו ממותגים מובילים בתחומים השונים. לאמזון יש שלוחות בארה"ב, אנגליה ובמדינות רבות בעולם (בקרוב גם בישראל) וכדאי לפתוח חשבון באמזון ארה"ב או אנגליה בשל ענייני השפה כמובן. אמזון ארה"ב הוא המומלץ ביותר בדרך כלל מבחינת מבחר המוצרים וכן מבחינת המחיר שלהם.

טיפים חשובים לפני רכישה באמזון:

  • שימו לב שבחשבון שלכם מעודכנת הכתובת המעודכנת שלכם. זוהי הכתובת שתשמש את הספק למשלוח המוצרים אליכם, כך שככל שהכתובת תהיה יותר מדויקת כך ייטב.
  • דאגו לשים כרטיס אשראי בחשבון הקונה שלכם כבר מההתחלה. כך תוכלו להשתמש בקופונים או לראות את המחירים המעודכנים למדינת ישראל כולל המשלוחים/חישובים המיסים וכו'. אל דאגה האתר של אמזון הוא אחד האתרים המאובטחים בעולם ומתבצעים בו עשרות מיליוני רכישות מדי יום.
  • בהגדרות החשבון בטלו את האופציה של רכישה מהירה בקליק אחד. תמיד טוב לבדוק את המחיר הסופי כולל המשלוח לפני רכישה ולמנוע רכישות מוטעות או מבולבלות.
  • רכשו רק מוצרים הנמצאים תחת התכנית של AMAZON GLOBAL וזאת על מנת לקבל את המוצרים שעברו את תו התקן של אמזון, שנשלחו באחראיות אמזון ועל ידי אמזון עצמה ולא על ידי הספק באופן פרטי.
דילוג לתוכן