יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / אמזון ישראל – המהפכה

אמזון ישראל – המהפכה

אמזון ישראל - כל מה שצריך לדעת

עד לפני כמה שנים עוד אנשים היו סקפטיים לגבי ביצוע רכישה אונליין. הם אפילו פחדו לשים את כרטיס האשראי שלהם באינטרנט כיוון שלא ידעו אם זה בטוח ופחדו שיבצעו להם רכישות ויגנבו מהם כסף. ובכן עדיין צריך להיזהר בכל מה שקשור למי שאתם נותנים לו את פרטי האשראי שלכם, אולם אם אתם מבצעים את הרכישה דרך אמזון אתם יכולים להיות רגועים. אמזון היא אחד האתרים היותר מאובטחים בעולם ומיליוני אנשים בישראל ובעולם מבצעים בו עשרות מיליוני רכישות מדי יום, שבוע וחודש. אמזון הגיעה עכשיו לישראל ואפשר לקרוא לזה מהפיכה של ממש בתחום הסחר האלקטרוני ועשרות אלפי ישראלים חדשים כבר מבצעים רכישות.

מדוע דווקא לרכוש מאמזון?

רמת השירות של אמזון היא בלתי מתפשרת בנוגע ללקוחות שלה, לרמת הבטיחות שבפרטי התשלום שלהם וכן לגבי הגעת המוצרים אליהם בזמן ובתצורה האיכותית ביותר כפי שהוצגה במעמד המכירה באתר של אמזון. אמזון מקפידה על שילוח של עד 5 ימי עסקים וסוגרת חנויות שלא מקפידות על שילוח זה בתוך הארץ. עם הכניסה של אמזון לשוק הישראל אין ספק כי יותר צרכנים ישראלים ירגישו בטוח יותר לבצע רכישות באמזון, בין אם מדובר בספרים, מכשירי חשמל או כל דבר אחר.

מהי אמזון ישראל למעשה?

לאמזון יש שלוחות בכל העולם המבוססות על נתוני המיסים וחוקי שילוח בתוך מדינת היעד. בנוסף לאתר אינטרנט מתורגם לאותה מדינת יעד היא גם מתחזקת מחסנים משלה במדינת היעד כך שמוכרים יכולים להחזיק את המלאי במחסני החברה ולבצע את השילוח דרך אמזון ובכך לחסוך זמן יקר במתן השירות ללקוח. אמזון ישראל היא שלוחה חדשה של אמזון שהחל לפעול בישראל בשנת 2019 באופן רשמי עם אתר ייעודי לקהל הישראלי כאשר נכון לזמן כתיבת המאמר האתר עדיין באנגלית אך כבר ניתן לראות את שת"פ עם מותגים ישראלים שונים המשתפים פעולה עם אמזון ומבצעים מכירות ללקוחות דרך אמזון.

המהפכה כבר כאן:

אומנם עדיין אין הבדלים מהותיים במחירים בין רכישה מהחברה לבין רכישה דרך אמזון, אולם אותן חברות המשתפות פעולה עם אמזון כפופות לחוקים ולתנאים הבלתי מתפשרים של אמזון בנוגע למהירות המשלוח אל הלקוח ולאיכות המוצר והשירות שהלקוח מקבל. לא מן הנמנע שגם המחירים דרך פלטפורמת מכירה פופולרית זו ירדו גם כן בשל התחרות שתלך ותגבר ועל כן נראה יותר ויותר אנשים מבצעים רכישות דרך אמזון. אפשר ללא ספק לקרוא לזה מהפיכה בתחום הצרכנות.

דילוג לתוכן