יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / האלטרנטיבה למסלולים הסולידיים בשווקים: מסלול הלוואה יאפשר לכם לקבל ריבית קבועה ואטרקטיבית

האלטרנטיבה למסלולים הסולידיים בשווקים: מסלול הלוואה יאפשר לכם לקבל ריבית קבועה ואטרקטיבית

מסלול הלוואה יאפשר לכם לקבל ריבית קבועה ואטרקטיבית
בחודש מרץ המדדים היציבים ביותר בבורסה קרסו, מה שהוביל להפסד של 30 מיליארד ₪ בקרנות הנאמנות ופדיונות של 42 מיליארד. כשהמדדים "היציבים" ביותר בבורסה הפכו לתנודתיים, הציבור מחפש אלטרנטיבה סולידית. מסלול הלוואה לפרויקט נדל"ן מתחייב למשקיעים על ריבית קבועה ואטרקטיבית לתקופה של 3-5 שנים עם קבלת בטחונות.

כמעט כל פרויקט נדל"ן בארץ ובעולם ממומן ע"י הבנקים הגדולים, שמחייבים את היזמים בריבית גבוהות יחסית תוך קבלת בטחונות כמו רישום הערת אזהרה בזכויות הנכס, אשר מבטיחים להם למעשה את קבלת כספי הקרן. בימים בהם ישנם תנודות בבורסות השונות בעולם כתוצאה מנגיף הקורונה והפגיעה הכלכלית בענפים השונים, הציבור מחפש אפיקי השקעה סולידיים ואטרקטיביים אשר יחליפו את המדדים היציבים שהיו במשך שנים "מקום החניה" של כספו.

מסלולי הלוואה לפרויקטים נדל"ניים פופולריים במיוחד בארה"ב: יזמים אשר רוכשים מתחמי מגורים למעשה מגייסים כסף מהציבור ומתחייבים להם בחוזה לריבית אטרקטיבית וקבועה (שלעתים ניתנת בצ'קים מראש). המשקיעים, כבטחונות, מקבלים רישום הערת אזהרה בזכויות הנכס וקדימות על כספי הקרן והריבית על פני היזמים.

"אגרות החוב של השקעות הנדל"ן"

"מסלול חוב לפרויקטים מתאים בעיקר למשקיעים שמחפשים אפיק השקעה סולידי, ללא סיכון גבוה, אשר יעניק להם ריבית גבוה ביחס לריבית הניתנת בבנקים והתשואות באג"ח." מספר מתן פרטמן, בעלי חברת השקעות RM GROUP.

בימים אלו, החברה רוכשת את הבניין ה-6 שלה בשיקגו וה-10 בארה"ב.

דילוג לתוכן