יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / worldwide / "מהפכת הדיור"? פרויקט חדש מאפשר לכם לרכוש דירה בת"א החל מ-1.75 מיליון ₪ בלבד.

"מהפכת הדיור"? פרויקט חדש מאפשר לכם לרכוש דירה בת"א החל מ-1.75 מיליון ₪ בלבד.

אלמוג פסגות - פרויקט מעפילי אגוז

חברת "אלמוג פסגות" המתמחה בייזום והקמת פרויקטים של תמ"א 38 מציעה כעת כ-20 דירות חדשות בלבד בנווה חן בת"א במחיר מוזל, החל מ-1.75 מיליון ₪. בפרויקט, דירות 3-4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. החברה תציע תנאי תשלום גמישים ללקוחות. כמו כן, הפרויקט "אינו על הנייר": הבנייה החלה ותוך פחות מ-24 חודשים בלבד הדיירים צפויים לקבל מפתח.
כל הפרטים על הפרויקט שעושה מהפכה בשוק הנדל"ן בת"א.

אם חשבתם לרכוש דירה ישנה בדרום הארץ בשל המחירים הגבוהים בת"א כעת יש לכם הזדמנות לקנות דירה בפרויקט חדש של חברת "אלמוג פסגות" בת"א במחירים החל מ-1.75 מיליון ₪ בלבד. הפרויקט שנבנה בימים אלו בשכונת נווה חן, הנמצאת בתנופת התחדשות ומחירי האזור נמצאים במגמת עלייה, מציע לרוכשים תנאי תשלום גמישים במיוחד. כמו כן, בשונה משאר הפרויקטים בהם רוכשים נכס "על הנייר", הפרויקט כבר החל והדיירים צפויים לקבל מפתח תוך פחות מ-24 חודשים.

פרויקט מעפילי אגוז בתל אביב

מדובר בפרויקט תמ"א 38 ב-2 בניינים המאפשר גם לצעירים לרכוש דירה בת"א במחירים הוגנים. בפרויקט, מוצעים למכירה דירות 3-4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, כמו כן, כל דייר יקבל חניה פרטית משלו בטאבו.

יזמי הפרויקט: גאים לאפשר גם לזוגות צעירים לרכוש דירה בת"א במחירים הוגנים

ההודעה על הפרויקט והמחירים המוזלים עוררה עניין רב בקרב הציבור. בעוד שחברות נדל"ן רבות מציעות לציבור דירות בת"א במחירים גבוהים במיוחד, חברת "אלמוג פסגות", שהוקמה ע"י גיורא אלמוג (לשעבר מנכ"ל אפרידר) ובכירים בענף הנדל"ן בארץ, קיבלה את האתגר ומציעה מחיר הוגן לעומת מתחריה שמוכרים במחירים כפולים.

הפרויקט, הממוקם בשכונה אשר נמצאת בצידה המזרחי של ת"א, בשכנות לר"ג וגבעתיים, מתאפיינת בריבוי שטחים ציבוריים ירוקים. הצפי הוא שהחברה תסיים לשווק את הפרויקט כבר בחודש הקרוב. כ-20 רוכשים בלבד ייהנו מהמחירים הזולים בפרויקט הנוכחי ובחברה מבטיחים להמשיך גם בפרויקטים הבאים במגמת המחירים הנ"ל.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן