יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / בדק ומצא / הפרויקט של כיכר המדינה: קבוצת אלמי מציעה את הדירות האחרונות בפרויקט הלסינקי במחיר פריסייל של כ-65,000 ₪ למ"ר בלבד

הפרויקט של כיכר המדינה: קבוצת אלמי מציעה את הדירות האחרונות בפרויקט הלסינקי במחיר פריסייל של כ-65,000 ₪ למ"ר בלבד

הלסינקי תל אביב

דווקא באחד מהפרויקטים היוקרתיים ביותר באזור כיכר המדינה, שייבנה ברחוב הפסטורלי ביותר ויציע קרבה לכלל מוקדי הבילוי, דירות יימכרו במחיר פריסייל של כ-65,000 ₪ למ"ר, מחיר הנמוך בכ-5,000 ₪ למ"ר ממחיר ממוצע לאזור. הפרויקט, יציע דירות מרווחות שיכללו מפרט פרימיום, ממטבחי היוקרה ועד אריחי הקרמיקה של מותגי העל וכל דירה תכלול חניה תת קרקעית.

הרחובות שלצד כיכר המדינה בת"א נחשבים לאזורי המגורים המבוקשים והיקרים ביותר בישראל, אשר מציעים מגורים בסביבה פסטורלית לצד קרבה לכלל מוקדי התרבות והבילוי של העיר. הבוקר (ד), הודיעה קבוצת אלמי, שמקימה את אחד מהפרויקטים המפוארים ביותר באזור, שתציע דירות אחרונות בפרויקט במחירי פריסייל של כ-65,000 ₪ למ"ר בלבד, מחיר, אשר נמוך בכ-5,000 ₪ למ"ר ממחיר ממוצע לאזור.

"בשונה ממרבית היזמים המצעים מפרט סטנדרטי, באיכות ממוצעת, מה שנועד להוביל את הדיירים לשדרג את המפרט בעוד כמה מאות אלפי שקלים, באלמי יצרנו מפרט פרימיום ALMI UNIQUE  – מפרט באיכות חסרת תקדים שמייתר את הצורך בשדרוגים ואותו אנחנו מיישמים בכל הפרויקטים שלנו.

גם הפרוייקט בהלסינקי 8 ייבנה במפרט ALMI UNIQUE נציע מטבחי יוקרה, כלים סניטריים ברמה הגבוהה ביותר, אריחי הקרמיקה מהאיכותיים ביותר בשוק, במחיר הדירה. איכות הבניה שלנו ורמת הגימור גם הן מהגבוהות בארץ." מספרים בחברה.

פרויקט הבוטיק יכלול בניין בעיצוב אדריכלי מרהיב, גינה ציבורית שתוכננה ע"י אגרונום, לובי מעוצב, חניה תת קרקעית עם חניות רגילות ומערכת טלוויזיה מתקדמת במעגל סגור שתצלם את הבניין וסביבתו .

לקבלת ההטבה וקבלת פרטים נוספים:

    דילוג לתוכן