יום חמישי   |   20 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / בשנים הקרובות ייבנו באשדוד כ-45,000 יחידות: בימים אלו החלה המכירה של אחת מעתודות הקרקע האחרונות ב-149,000 ₪ בלבד.

בשנים הקרובות ייבנו באשדוד כ-45,000 יחידות: בימים אלו החלה המכירה של אחת מעתודות הקרקע האחרונות ב-149,000 ₪ בלבד.

קרקע רובע הנחל באשדוד

סערה בשוק הקרקעות בישראל: "אגי גרופ" הודיעה כי תמכור את אחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר אשדוד, בה צפויים להיבנות כ-45,000 יחידות דיור בהליך של תמ"א, ב-149,000 ₪ בלבד. ההון העצמי הנדרש לעסקה עומד על 99,000 ₪ בלבד.

העסקה החמה ביותר בשוק הקרקעות בישראל החלה להימכר בימים אלו: חברת "אגי גרופ" הוותיקה, הודיעה שתציע למכירה קרקעות ב"רובע הנחל", מעתודות הקרקע החקלאיות האחרונות באשדוד. באשדוד, בשנים הקרובות ייבנו 45,000 יחידות דיור בהליך של תמ"א והעיר, שכיום נחשבת לחמישית בגודלה בישראל, צפויה להפוך לעיר השלישית בגודלה תוך מספר שנים מבחינת כמות התושבים.

נכון להיום בעיר כמעט ולא נותרו עתודות קרקע לבנייה. רובע הנחל למעשה היא קרקע חקלאית (נכון להיום פחות מ-7% מהקרקעות בישראל הן בבעלות פרטית), והחברה הממשלתית מקדמת את רובע הנחל בימים אלו ואחראית על תכנון ופיתוח הקרקע.

משקיעי הקרקעות יוכלו להגיש מועמדות לרכישת הקרקע עם הון עצמי של 99,000 ₪ בלבד

"אגי גרופ" הודיעה שתציע למשקיעים גם שיטת רכישה ייחודית ובטוחה באמצעות מנגנון נאמנות לרכישת הקרקע: כספי המשקיעים יועבר לחשבון נאמנות ורק לאחר רישום הערת אזהרה בטאבו יועברו כספי המשקיעים לבעלי הקרקעות, על מנת לבטח את העסקה.

בימים אלו מגישים משקיעים מועמדות לרכישת הקרקע: ההון העצמי הנדרש עומד על 99,000 ₪ בלבד.

דילוג לתוכן