יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / הדרך לדירה: כך נמכר רבע דונם בעפולה עם הסכם בינוי חתום ב-429,000 ₪

הדרך לדירה: כך נמכר רבע דונם בעפולה עם הסכם בינוי חתום ב-429,000 ₪

רבע דונם בעפולה החדשה

עפולה, נחשבת היום ליעד ההשקעות החם ביותר בישראל: לאחר שפורסם בכלכליסט כי גרין פארק ואזורים ייבנו 1,400 דירות ברובע הפעמון בעפולה הודיעה חברת פסגות נדל"ן כי תציע ל-35 רוכשים בלבד לרכוש רבע דונם ברובע הפעמון החדש החל מ-429,000 ₪ בלבד. הרוכשים יקבלו מפתח לביתם תוך כ-5-6 שנים הודות להסכם בנייה חתום מראש עם ענקית נדל"ן.  בשוק מעריכים: "רוכשים צפויים ליהנות מרווח של כ-500,000 ש"ח בהשקעה הזו בתקופה של כ-5 שנים בלבד".

האם זהו הפרויקט שיאפשר לציבור הישראלי לרכוש דירה חדשה במחירים של דירות בחו"ל ולייצר רווח גדול על השקעתם בדומה לרווח שגרפו משקיעי הנדל"ן בארץ בעשור האחרון? קבוצת פסגות נדל"ן הודיעה היום שהחלה את מכירת המגרשים בשכונת "עפולה החדשה", פרויקט במסגרתו משפחות יוכלו לרכוש קרקע עם הסכם בינוי חתום ולהיות חלק מעסקת קומבינציה עם אחת מ-3 חברות הנדל"ן הגדולות בישראל שיעניק להם מפתח לדירה חדשה תוך כ-5-6 שנים בלבד.

עפולה נחשבת היום לאחת מהערים האטרקטיביות ביותר להשקעה: אוכלוסיית העיר צפויה להכפיל את עצמה עד שנת 2030 ובשנים האחרונות ישנן תוכניות ענק להפוך את העיר ל"בירת העמק" והמטרפולין של צפון הארץ. בעיר, נבנה כיום מרכז הייטק ענק, קריית ממשלה וישנן השקעות עתק בתשתיות ואף אישור ירוק ע"י בג"ץ לבניית שדה תעופה בינלאומי באזור.

גורמים בענף: הפרויקט יאפשר למשקיעים ליהנות מרווח של כחצי מיליון ש"ח תוך שנים בודדות

ההצעה האטרקטיבית שהתפרסמה היום בתקשורת ועל פי ההערכות אלפי ישראלים צפויים להגיש בקשה לרכישת הדירות בפרויקט. בשוק, מעריכים כי המשקיעים צפויים ליהנות מרווח אדיר מהשקעתם תוך שנים בודדות: "ישנם פרויקטים בעפולה הנמכרים בכמיליון ₪."

עפ"י ההערכות בשבועיים הקרובים יימכרו כלל היחידות בפרויקט.

דילוג לתוכן