יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / לקראת תוכניות הענק בעפולה: הוקצו מס' קרקעות בסמוך לרובע הפעמון ב-99,000 ₪ עבור לקוחות פרטיים

לקראת תוכניות הענק בעפולה: הוקצו מס' קרקעות בסמוך לרובע הפעמון ב-99,000 ₪ עבור לקוחות פרטיים

קרקעות בעפולה ב-99,000 ש"ח

לאחר שמגוון רחב של תוכניות בעפולה אושרו ובקרוב ייבנו שכונות נוספות עם אלפי יחידות דיור בעיר, מרכזי הייטק, קריית ממשלה ומתחמי עסקים, אושר שיוקצו מס' קרקעות בכניסה לעיר ללקוחות פרטיים שיימכרו בכ-99,000 ₪ + מע"מ. עפ"י דו"ח שמאי השערוך הוא זכות לדירה בשנים הקרובות. הקרקעות יירשמו בטאבו פרטי. גורם מימון ילווה את העסקה ויאפשר גם לבעלי הון עצמי של 49,000 ₪ להצטרף לעסקה.

לאחר שאושרו התוכניות של חברת אזורים וגרין פארק לבניית 7,800 יחידות דיור ברובע הפעמון, אושרה המכירה של עתודות קרקע צמודות לשכונה החדשה ב-99,000 ₪ + מע"מ. הקרקעות, שנמצאות בכניסה לעיר משערכות זכות לדירה עפ"י דו"ח השמאי.

מי שרכש בשנים האחרונות את הקרקעות ברובע הפעמון נהנה מ"אקזיט" ולמעשה רכש דירה חדשה, שמוערכת בעיר בכ-900,000 ₪ במחיר נמוך במיוחד. תוכניות העירייה הן להכפיל את כמות האוכלוסייה עד לשנת 2030 ולכן רבים מאמינים כי הקרקעות הסמוכות לתוכניות שאושרו יאושרו גם כן ויקצו עבורם דירה.

ההודעה של קבוצת Realty Executives זכתה לכותרות רבות באתרי החדשות, עפ"י החברה תמכור את הקרקעות במחיר נמוך משמעותית במטרה לצרף משקיעים נוספים לעסקה. הקרקעות (125 מר) יירשמו בטאבו הפרטי על שם המשקיע וצפויות להעניק עפ"י דו"ח שמאי זכות לדירה.

דילוג לתוכן