יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה בכפר סבא: קרקע למגורים תימכר ב -399,000 ₪ בלבד

לראשונה בכפר סבא: קרקע למגורים תימכר ב -399,000 ₪ בלבד

במשך כמה עשורים כמעט ולא ניתן היה לרכוש קרקע למגורים בכפר סבא, בה מחירי הדירות חצו את רף ה-4 מיליון שקלים. הבוקר (ג'), פורסם כי קרקעות למגורים בשכונה החדשה בצפון העיר יימכרו ב-399,000 ₪ בלבד. רובע המגורים החדש בצפון העיר יכלול כ – 9,400 יחידות דיור לצד שטחי תעסוקה ומסחר ופארקים ענקיים. כפ"ס, מדורגת במקום הראשון במדד איכות החיים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

"הדרך לנכס בשכונה החדשה בכפר סבא": לאחר שבמשך שנים היה קשה לקנות קרקעות למגורים בכפר סבא, החל מהבוקר (ג'), לקוחות יוכלו להגיש בקשה לרכישת קרקע למגורים בשכונה החדשה. בזכות התוכניות החדשות שמקודמות ובאמצעות רכישת קרקעות למגורים בשלב מוקדם, ניתן יהיה להוזיל לציבור את מחירי הדיור בעשרות אחוזים ולהגיע להנחה של עד שני מיליון שקלים ביחס למחיר השוק.
 על פי ההערכות, מחירי הקרקעות הנמכרות כיום, יאפשרו הנחה של כשני מיליון שקלים על נכס בטווח של השנים הקרובות.

שכונת "צפון בן יהודה" שרוקמת עור וגידים צפויה להיות השכונה החדשה והיוקרתית של כפר סבא, עיר שדורגה במקום הראשון במדד איכות החיים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. על פי ההערכות, מחירי הקרקעות הנמכרות כיום, יקנו הנחה של כשני מיליון שקלים בטווח של השנים הקרובות.

"אנו שמחים להציע את המצרך הנדיר הנ"ל לציבור הרחב, כאשר הקריטריונים אינם מונעים גם מלקוחות שאינם תושבי העיר להגיש בקשה לרכישת הקרקע למגורים", מספרים בתוכנית.

למידע נוסף:

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    דילוג לתוכן