שבת   |   20 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "שוברים את השוק": פרויקט A-Tech יציע משרדים לבעלי הון עצמי של 44,000 ₪ בלבד

"שוברים את השוק": פרויקט A-Tech יציע משרדים לבעלי הון עצמי של 44,000 ₪ בלבד

פארק העסקים A-Tech

עפולה, נחשבת כיום ליעד ההשקעות האטרקטיבי ביותר בישראל: עשרות אלפי יחידות דיור נבנות בימים אלו בעיר שמס' התושבים בה צפוי להכפיל את עצמו, בקרוב ייבנו בעיר קריית ממשלה ומרכז רפואי ואף ישנו אור ירוק מבג"ץ להקמת שדה תעופה בינלאומי ברמת דוד. כעת, הפרויקט המפואר A-Tech מציע למשקיעים לרכוש משרד במתחם העסקים הענק שנבנה בעיר עם הון עצמי ראשוני של 44,000 ₪ בלבד.

תוך זמן קצר נמכרו כשליש מהמשרדים במתחם העסקים החדש של הצפון – מתחם A Tech אשר ישלב משרדים, שטחי מסחר, פנאי ותעסוקה. החברה הודיעה כי תאפשר לעוד מס' מצומצם של משקיעים לרכוש יחידות משרדים עם הון עצמי ראשוני של 44,000 ₪ בלבד.

מתחם A-Tech שישתרע על פני 65,000 מ"ר ונבנה מול קריית הממשלה שתיבנה בשנים הקרובות ממוקם בצמוד לכבישים המרכזיים ובמרחק של 600 מ' בלבד מתחנת רכבת העיר. המתחם, נמצא בחיבור שבין שתי השכונות היקרות ביותר בעפולה וסמוך לבית החולים העמק.  

העיר עפולה צפויה להכפיל את עצמה בכמות התושבים עד לשנת 2030

מספר התושבים בעפולה גדל בשנים האחרונות מדי שנה בכ-5.2% וההערכות הן שעפולה תכפיל את אוכלוסייתה עד לשנת 2030. בעיר, אושרו לאחרונה תוכניות ענק של חברת אזורים וגרין פארק לבניית שכונות חדשות בעיר שיאכלסו עשרות אלפי תושבים. כמו כן, לאחרונה נפתח מרכז רפואי בעפולה ואף ניתן אור ירוק מבג"ץ להקמת שדה תעופה בינ"ל ברמת דוד ובכך הפכו את העיר לאחת מהיעדים החמים ביותר להשקעה בארץ.

מחירי הנדל"ן בעפולה צפויים לעלות משמעותית בשנים הקרובות הודות לעידודי פיתוח ממשלתיים שמעניקים הטבות מס, מענקים לעובדים ומשקיעים הון עתק בתשתיות ופיתוח העיר. קריית הממשלה הנבנית בעיר צפויה להפוך אותה ל"עיר מחוז" שתהווה כעיר מטרופולין של צפון הארץ.

מיזמי A-Tech נמסר: "שמחים להוביל את הפרויקט שיאפשר גם לצעירים לרכוש נכס בישראל עם הון עצמי ראשוני נמוך במיוחד". הפרויקט, צפוי לייצר תשואות גבוהות במיוחד למשקיעים הן משכירות והן מעליית ערך הנכס תוך מספר שנים.

דילוג לתוכן