יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / לאחר אקזיט ברווח של 30%: יזם הנדל"ן יריב גולן רכש מתחם דירות נוסף אותו יציע למשקיעים ישראלים

לאחר אקזיט ברווח של 30%: יזם הנדל"ן יריב גולן רכש מתחם דירות נוסף אותו יציע למשקיעים ישראלים

מייסד ובעל חברת  Golan Capital, יריב גולן, רכש לאחרונה מתחם מבוקש במיוחד בממפיס שבארה"ב, באזור בו הדירות במתחמים נמצאות בתפוסה של 100% וישנה רשימת המתנה של דיירים לדירות שמתפנות. החברה תציע ללקוחות להשקיע בארה"ב במתחם בו הדירות מושכרות ולהנות מהכנסה שוטפת כבר מהשנה הראשונה. בנוסף להכנסה, החברה תשפץ את הדירות ותעלה את ערכן, מה שייצר אקזיט בתום כ-3 שנים בלבד 

היזם, יריב גולן מייסד חברת ההשקעות Golan Capital, אשר מנהלת נכסים בשווי מאות מיליוני דולרים בארה"ב, יציע למשקיעים פרטיים להצטרף להשקעה במתחם דירות המושכרות בין 500-750 דולר בחודש. מלבד להכנסות השכירות שיקבלו המשקיעים, החברה תשפץ את הדירות במטרה לעלות את מחירי השכירות. בהמשך, החברה תמכור את המתחם, מה שייצר למשקיעים "עסקת אקזיט"- בדומה לעסקאות האקזיט מהם מרוויחים ישראלים רבים בארה"ב.

מדובר באחת העסקאות הבודדות בארה"ב בהן משקיעים יוכלו להנות מהכנסה שוטפת כבר מהשנה הראשונה ומרווח הון בתום כ-3 שנים בלבד, בעוד מרבית העסקאות המוצעות בשוק הינן לתקופה של 7-5 שנים. ההתנהלות תהיה מול חברת ההשקעות הישראלית שמשרדיה ממוקמים בתל אביב ולמשקיעים תהיינה בטוחות נדל"ניות הכוללות בין היתר עורך דין נאמן בישראל. משקיעים יוכלו להצטרף לעסקה בהשקעה של 100,000 דולר בלבד.

הזדמנות לנצל את שער הדולר הנמוך

בשבוע האחרון שער הדולר רשם "שיא שלילי" של 25 שנה וירד לרף התחתון של ה-3 ₪ – מה שמוביל משקיעים מכל רחבי העולם לנצל את ההזדמנות ולקנות נכסים בארה"ב במחיר נמוך יחסית, במיוחד לאור עליות המחירים הגבוהות שם בשנתיים האחרונות. "כיום, בהשקעה של 310,000 ₪ ניתן להבטיח שכירות שוטפת בנוסף לאקזיט בתום תהליך ההשבחה. מחירי הדולר הצפויים אף הם לחזור לעצמם ויאפשרו לרוכשים שינצלו את הזמן ויקנו נכס בארה"ב, להגדיל את התשואה שלהם". מספר גורם בחברה.

גולן קפיטל הינה אחת מחברות ההשקעות המובילות בישראל אשר מתמחה בשוק האמריקאי. החברה, מנהלת השקעות עבור ישראלים מעל 16 שנים בארה"ב עם ניסיון של מעל 350 פרויקטים. לאחרונה פורסם כי החברה חילקה רווחים בסך 3.5 מיליון דולר למשקיעים בשנה החולפת.

דילוג לתוכן