יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / 3 טיפים שכל מי שמוכר נכס חייב לדעת

3 טיפים שכל מי שמוכר נכס חייב לדעת

עולם הנדל"ן הישראלי ידוע ברווחים העצומים שהוא גורף לאלו שמכירים את התחום מלמעלה ומטה – ומוכנים להשקיע ולקחת סיכון. ובהתאם – התחום לא מיועד לחלשים. אז לפני שמתחילים לקנות או למכור נכס או נכסים ולעשות כסף, הנה 3 טיפים קטנים – אבל קריטיים –  לכל מי שעובד בתחום, מאלו שמכירים ויודעים, אלו שעברו את כל המהמורות והבעיות האפשריות, שקנו את הונם בדם, זיעה ודמעות.

  • התזמון הוא הכל.

יש קשר ישיר בין רמת הרווחיות של הנכס לתאריך! שינוי הזמן בו הנכס מוצא למכירה הוא ההבדל בין רווח עצום למוכר, ששווי נכסו עלה, לבין מכירתו בהנחה – ובהפסד משמעותי יחסית למוכר.

  • ווידאו, וודיאו, ווידאו.

אם היום, לפני שקונים בגדים חייבים לראות אותם על הדוגמן בווידאו – הדבר תקף גם כן לבתים! שלא להזכיר שרוב רוכשי הבית בימינו מתחילים באינטנט, שם לווידאו יש יתרון משמעותי על פני תמונות וטקסט גרידא.

ההמלצה? צלמו סקירה משמעותית וכיפית של הנכס, שיבדל אותו מכל הנכסים מסביב!

  • גלו זהירות עם שיפורים לנכס.

לפני שמוכרים את הנכס, כדאי מאוד לעשות שיעורי בית ולבדוק אלו שיפורים לנכס מעלים את ערכו. לא כל שיפור מוביל אוטומטית להעלאת ערך הנכס!

לכן עדיף להתמקד אך ורק בשיפורים שמובילים להעלאה ישירה וברורה בשווי הנכס – כמו חידוש הקירות, הרצפות, הדלתות והחלונות – לבין פרויקט עצום ומורכב, עם עלויות גבוהות בהתאם!

יש לכם עוד טיפים? שתפו איתנו בתגובות!

דילוג לתוכן