יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / הכירו את שי דוק, המומחה מספר 1 לצביעת שיער בישראל

הכירו את שי דוק, המומחה מספר 1 לצביעת שיער בישראל

"בכל פעם שאני מגיעה למספרת Dook אני יוצאת מרוצה יותר מהפעם הקודמת. אף פעם אין לי דאגות ואני תמיד יודעת שהשיער שלי בידיים הטובות ביותר". על הציטוט המפרגן הזה אחראית נופר, בת 26, לקוחה קבועה וחדשה יחסית במספרה של שי דוק.

נופר, המתגוררת בירושלים, מקפידה לפקוד את המספרה של שי דוק אחת לחודשיים למרות המרחק הרב בין מקום המגורים שלה למספרה הממוקמת בפרדס חנה. למה היא עושה את זה? ובכן, גם לשאלה הזאת יש לה הסבר משכנע: "בפעם הראשונה שהגעתי עם שיער שרוף הם היו מקצוענים אמיתיים ולא הסכימו לגעת בשיער שלי. במקום צבע, הם שיקמו את השיער שלי והיום, כמעט שנתיים אחרי, שואלים אותי כמעט בכל יום איפה אני עושה גוונים. אז אצל דוק, ואני נוסעת עד לפרדס חנה כי הם היחידים שאני מוכנה שיגעו לי בשיער".

שי דוק (שני משמאל) וחברי הצוות של מספרת Dook

המילים החמות הללו של נופר מייצגות גם את הלך הרוח בקרב מאות הלקוחות הקבועות של דוק, שבנה לעצמו במרוצת השנים מוניטין של אמן עיצוב שיער בכלל, ומומחה לצביעת שיער בפרט. כידוע, מוניטין שכזה אי אפשר לייצר בלי תוצאות בשטח, ולשמחתו של שי דוק, מסתובבות בישראל לא מעט נשים שיודעות שהשיער שלהם נמצא בידיים הכי טובות שאפשר, ומפזרות מילים טובות על המספרה הכי פורחת בישראל ברשתות החברתיות ובשיחות סלון עם חברותיהן. העובדה הזאת הופכת את שי דוק לאחד הספרים העמוסים בישראל.

אמנות צביעת השיער היא לא דבר של מה בכך. עבור האדם ההדיוט, לכאורה, מדובר במשימה די פשוטה, שכן מה הבעיה לקחת צבע, למרוח על השיער, לחכות שעה ולהתפעל מהתוצאה. אלא שבפועל, העסק הזה הרבה יותר מורכב. לכל סוג שיער יש את האופי והתכונות הייחודיות לו ולכן חייב לקבל טיפול "אישי" הולם, כזה שלא יפגע בו מחד ויאפשר להשיג תוצאה מושלמת מאידך.

כפי שסיפרה נופר, כל לקוחה שדורכת במספרה של דוק ומעוניינת לצבוע את שיערה, ממש כמו בביקור הראשון אצל רופא משפחה, נדרשת לאבחון מהיר של מצב השיער שלה. בהתאם למצב ולאפשרויות הפעולה המתאימות, זוכה הלקוחה לטיפול אישי תואם, החל מפעולות שיקום ועד צביעה/גוונים ברמה הגבוהה ביותר, עם החומרים האיכותיים ביותר.

המשמעות היא ברורה- כשלספר שלך באמת אכפת מהשיער שלך, כשהספר שלך באמת מבין את השיער שלך התוצאות נראות בהתאם וגורמות לנשים הפוקדות את המספרה לשוב אליה פעם נוספת ולהפוך ללקוחות קבועות שמוכנות להגיע מכל קצוות הארץ למספרה של שי דוק, שנחשב בעיני רבים למומחה הצבע מספר 1 בישראל.

אם את קוראת את השורות האלה, ואם גם לך אכפת מהשיער שלך, קחי רגע, כנסי לדף הפייסבוק של מספרת Dook ותתחילי לגלול. אחרי כמה שניות של גלילה, התמונה תתבהר בפניך: יש ספרים ויש את שי דוק ואם עדין לא ביקרת במספרה שכולם מדברות עליה, תעשי לעצמך טובה ותפנקי את עצמך עם ביקור אצל הידיים הכי מוכשרות שהשיער שלך יפגוש, כי המספרה הכי טובה בתל אביב נמצאת בכלל בפרדס חנה.

דילוג לתוכן